Marki » M » orientalno - waniliowe « Grupy

The Taste of Fragrance Angel Mugler dla kobiet

The Taste of Fragrance Angel Mugler dla kobiet

kakaowy
karmelowy
The Taste of Fragrance Angel Mugler dla kobiet Zdjęcia The Taste of Fragrance Angel Mugler dla kobiet Zdjęcia The Taste of Fragrance Angel Mugler dla kobiet Zdjęcia

The Taste of Fragrance Angel marki Mugler to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. The Taste of Fragrance Angel został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka i kakao; nutami serca są brzoskwinia, marakuja i morela; nutami bazy są paczula, wanilia, meksykańska czekolada i karmel.

Bergamotka Mandarynka Kakao

Brzoskwinia Marakuja Morela

Paczula Wanilia Meksykańska czekolada Karmel

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about The Taste of Fragrance Angel by Mugler.

Angel
Angel Liqueur de Parfum
Angel Liqueur de Parfum
Nirmala

The Taste of Fragrance Angel Recenzje Perfum

amanda
amanda

Ta wersja nie zdobyła mojego uznania tak jak klasyk czy z serii ogródkowej Angel Różany.
Wolę słodsze wydania.
Taste jest jak na mój gust za wytrawny co dla innych nie przepadających za słodyczą będzie z kolei idealnym rozwiązaniem.
Taste to porcja deserowej czekolady.
I to dobrej jakości,cudne jest w niej aksamitne pyliste kakao.
Jednak im dłużej z nim obcuję zaczyna mnie męczyć i nieco przytłaczać.
Klasyk,który na początku uwalnia bombę słodkości z czasem zmienia się,ewouluje,nabiera przestrzeni.
Taste ma ten sam poziom,brakuje mi w nim zadziorności klasyka.
W tym,znajdziemy jego odległe echo ukryte za smakowitą deserówką z wyższej półki.

allie
allie

Fantastyczne potwierdzenie hasła "less is more", a bardziej precyzyjnie: "less is better". Nut o połowę mniej niż w podstawowej wersji Angela, a efekt o niebo lepszy. Nie ma waty cukrowej, kokosa, orchidei i jaśminu - uff, od razu człowiekowi lżej. Paczula też jakby bardziej powściągliwa i raczej po prostu szorstka niż ziemisto-dusząca jak w Angelu. Jest za to sporo naprawdę rewelacyjnej, bardzo realistycznej, gorzkiej czekolady; czuć ją szczególnie w otwarciu oraz na samym finiszu bazy; to są w ogóle dwa najlepsze momenty tych perfum. Środek jest wg mnie zanadto waniliowy i niepotrzebnie zalkoholizowany, przez co ciut wionie tandetą. Dobrze chociaż, że nie jest słodki.

Najfajniej Angel ToF pachnie przynajmniej dobre kilka godzin od aplikacji; staje się wtedy całkiem udanym, bliskoskórnym snujem; trochę deserowym, ale i trochę gorzkawym; przytulnym, ale w żadnym razie nie przymilnie usypiającym.

Tsukichan
Tsukichan

Taste of Fragrance Angel to moje ulubione wydanie Angela. Klasyk jest dla mnie zbyt ciężki i zdecydowanie zbyt duszny i każdorazoe nasze spotkanie okazuje się zapachową traumą. Tymczasem w kakaowym Angelu zakochałam się od pierwszego niuchnięcia- nie ma tu wszystkiego, czego nie lubię w oryginale, za to uwypuklono jego najlepsze cechy.

Pierwsza fala to zdecydowanie dużo gorzkiego kakao i gruba warstwa wspaniałej, gęstej czekolady. Nie melcznej, deserowej, ale gorzkiej, wytrawnej. Nie od razu pojawia się słodycz owoców, majaczy właściwie w tle, pojawia się wanilia, ale słodycz ta jest bardzo wytrawna, surowa. Paczula i wanilia nie dominują całości i nie straszą piwnicznym powietrzem, które tak odpychało mnie od klasycznej wersji zapachu. Angel trwa na skórza cały dzień, przez pierwsze kilka ze świetną projekcją, pod koniec trzyma się już dość blisko skóry.
Szkoda, że była to edycja limitowana, bo ze wszystkich przetestowanych przeze mnie aniołów, ta była zdecydowanie najbardziej godna uwagi.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mugler The Taste of Fragrance Angel, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mugler The Taste of Fragrance Angel, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum The Taste of Fragrance Angel marki Mugler. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu The Taste of Fragrance Angel marki Mugler reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Mugler Angel Eau de Toilette Estée Lauder Sensuous Noir Guerlain Shalimar Ode a la Vanille Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Le Couvent des Minimes Cologne of the Missions Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka L`Erbolario Dolcelisir Ginestet Botrytis L`Artisan Parfumeur Tea for Two Yves Rocher Neonatura Cocoon Cartier Le Baiser Du Dragon Christian Dior Midnight Poison Juliette Has A Gun Mad Madame Christian Dior Pure Poison Elixir Serge Lutens Feminite du Bois Alexander McQueen My Queen Hermes Hermessence Ambre Narguile Mugler Angel Liqueur de Parfum Guerlain Shalimar Parfum Initial Parfum d`Empire Ambre Russe