Marki » M » kwiatowe « Grupy

Supra Floral Mugler dla kobiet i mężczyzn

Supra Floral Mugler dla kobiet i mężczyzn

Supra Floral Mugler dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Supra Floral marki Mugler to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Supra Floral został wydany w 2014 roku. Supra Floral stworzyli Jean-Christophe Herault i Olivier Polge. Nutę głowy stanowi hiacynt; nutą serca jest kadzidło; nutą bazy jest ambra.

Hiacynt

Kadzidło

Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Supra Floral by Mugler.

Supra Floral Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mugler Supra Floral, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mugler Supra Floral, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Supra Floral marki Mugler. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Supra Floral marki Mugler reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cacharel Noa Fleur Oscar de la Renta Oscar Pink Lily L`Occitane en Provence Eau du Val (Magnolia) Givenchy Very Irresistible Sensual Velvet Lancome Cyclades Carolina Herrera 212 On Ice 2009 Guerlain Mitsouko Fleur de Lotus biehl parfumkunstwerke eo03 Pierre Guillaume PG15 Ilang Ivohibe Pacifica Tahitian Gardenia American Beauty Beloved Van Cleef & Arpels Un Air de First