Marki » M » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Innocent Illusion Mugler dla kobiet

Innocent Illusion Mugler dla kobiet

Miałem: 2 Chcę: 5

Innocent Illusion marki Mugler to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Innocent Illusion został wydany w 2007 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak czarna porzeczka, mandarynka, bergamotka, białe piżmo i pralina.

Czarna porzeczka Mandarynka Bergamotka Białe piżmo Pralina

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Innocent Illusion by Mugler.

L’Eau Jolie
Promesse

Innocent Illusion Recenzje Perfum

violaa92
violaa92

Ciężko mi uwierzyć że te perfumy wyszły pod szyldem Innocent. To że nie mają nic wspólnego z klasykiem to jeszcze nic, ale z Muglerem tym bardziej. Illusion nie zapadają w pamięć, nie są charakterne ani charakterystyczne, one po prostu SĄ - i to takie sobie. Ale już wystarczy tego czym to one nie są. To delikatny, rześki, owocowy zapach. Dość pospolity. Pralina jest jakaś mało słodka, nieoczywista, właściwie nie wybija się zanadto. Wszak to owocowe perfumy. Prym wiodą mandarynka (chodź dla mnie mogłaby to być pomarańcza) z bergamotką i tak sobie delikatnie musują na skórze. Dla otoczenia praktycznie niewyczuwalne, chyba że ktoś bardzo się zbliży. To pierwsze perfumy Muglera które są mało interesujące i nie wywołują we mnie żadnych emocji.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mugler Innocent Illusion, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mugler Innocent Illusion, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Innocent Illusion marki Mugler. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Innocent Illusion marki Mugler reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Giorgio Armani Emporio Armani Lui Giorgio Armani Emporio Armani White For Him Azzaro Eau Belle D'Azzaro Nicolai Parfumeur Createur Cedrat Intense Cattier Eau du Verger Clive Christian 1872 Men Oxbow Oxbow for Men Patyka Hesperide Atelier Flou Eau d`Aviateur Parfums Berdoues Vetivera Herbacea JoAnne Bassett Reveiller Illume Happiology Bamboo & Agave