Marki » M » kwiatowe « Grupy

Alien Eau Extraordinaire Mugler dla kobiet

Alien Eau Extraordinaire Mugler dla kobiet Filmy
Alien Eau Extraordinaire Mugler dla kobiet Zdjęcia Alien Eau Extraordinaire Mugler dla kobiet Zdjęcia

Alien Eau Extraordinaire marki Mugler to kwiatowe perfumy dla kobiet. Alien Eau Extraordinaire został wydany w 2014 roku. Alien Eau Extraordinaire stworzyli Dominique Ropion i Veronique Nyberg. Nutami głowy są bergamotka, herbata, tunezyjskie neroli, cytryna, lima i pomarańcza; nutami serca są gardenia tahitańska, heliotrop, kwiat pomarańczy, pieprz i ylang-ylang; nutami bazy są biała ambra, drewno kaszmirowe, drzewo sandałowe, wanilia i białe piżmo.

Bergamotka Herbata Tunezyjskie neroli Cytryna Lima Pomarańcza

Gardenia tahitańska Heliotrop Kwiat pomarańczy Pieprz Ylang-ylang

Biała ambra Drewno kaszmirowe Drzewo sandałowe Wanilia Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Alien Eau Extraordinaire by Mugler.

Alien Aqua Chic
Ikat Jasmine
Alien
Eau de Iceberg Jasmin

Alien Eau Extraordinaire Recenzje Perfum

mylengrave
mylengrave

Równie wspaniałe co Alien w wersji podstawowej

Kiedyś buszując po zapach natknęłam się na kolejnego Aliena i uśmiechnęłam się pod nosem, bo ileż można robić wersji jednego zapachu? W Alienie się kocham bardzo i z wzajemnością, nie od dziś. Z wielką przyjemnością rozpoczynałam romans z Eau Extraordinaire, czuję, że nasza miłość potrwa dłużej.

Są to jedne z moich ulubionych perfum, w przeciwieństwie do Angel i różnych jego wersji, Alien odpowiada mi w stu procentach.

Co mnie tak kusi? Neroli, no przecież, że neroli, uwielbiam! Do tego nuty kaszmirowe i dostaję perfumy idealne. Kaszmeran, biała ambra, bergamotka, to mi się wszystko tak pięknie zlewa w całość, jestem dosyć mocno zachwycona. Z niewiadomych przyczyn mam problem z odróżnieniem Alien Eau Extraordinaire i Armani Code, ale kompletnie mi to nie przeszkadza. W zasadzie flakony Muglera średnio do mnie przemawiają, więc mogę zaopatrywać się w ten, który akurat jest tańszy.

Może trochę słodzieje na koniec, zdecydowanie uwalnia się dużo wanilii i benzoesu, może jakaś fasola Tonka się przewinie niepostrzeżenie. Momentami wyczuwam też brzoskwinię.

Perfumy określiłabym jako lekki, słodkie, głębokie, z ogonem, po jakimś czasie robiące się cięższe.

fortissimo1603
fortissimo1603

Bardzo spodobał mi się opis Miss_Kejt, w którym poruszyła kwestię przynależności tego zapachu do rodziny Alienów, określający Eau Extraordinaire jako ułomnego krewnego. Zgadzam się, iż może być tak traktowany. Mimo, że Alien jest dla mnie zapachem niesamowitym, nie przepadam za nim tak, by mówić o mojej wielkiej miłości do niego. Natomiast EE, nie zaskoczył mnie ani nie odrzucił, nie poczułam od niego takiej aury wielkości jak od klasycznego Aliena. W zasadzie, do tej wersji nie żywię prawie żadnych uczuć.

Mamy tu do czynienia z Alienowym jaśminem, okraszonym słodko-kwaśnymi cytrusami z całkiem wyraźną gardenią thaitańską i neroli. Całość wybrzmiewa świeżo, wiosenno-letnio, lecz ze sporą dozą jakiegoś sztucznego akordu. Umiarkowana aplikacja powoduje, że szybko cichnie zostawiając po sobie przyjemny herbaciano-kwiatowy ślad na skórze.

Ja w swoim osobistym rankingu nie stawiałabym go jako ułomnego krewnego, a raczej postawiłabym znak równości pomiędzy pozostałymi flankerami, które osobiście są mi raczej obojętne. A to dlatego, ponieważ nigdy nie pobiją królowej. Podejrzewam też, że Mugler nie stworzyłby czegoś, co umniejszyłoby wielkość Aliena. Zresztą, co by to była za królowa, która pozwoliłaby się podbić swojemu namiestnikowi.

Rela75
Rela75

Moj romans z obcym to trudne oswajanie klasyka i zdziwienie ze dałam radę polubić Alieny. Nie jest typowym swieżakiem trzeba lubic specyficzne nuty i juz . Z żalem zauważylam ze herbatka znika z mojej skóry zostawia mnie w towarzystwie gardenii i drewienka kaszmirowego jest słodko delikatnie kremowo. Co dziwne wgryza się w skorę bo pierwsze aplikacje znikały niemal natychmiast ale po kilku dniach noszenia jakby utrwalił się i czuc go nawet po prusznicu stapia się i nie męczy ot czasem cytrusek podniesie głowę ale jest wciąż sennie kremowo delikatnie. Da się lubić ale w ciemno bym nie kupiła

Just2000
Just2000

Jak dla mnie - niewiele lepszy od pierwszego Aliena.

Owszem, nie jest tak odpychający, ale to i tak nie moje klimaty. Najbardziej wyczuwam herbatę.

Powiem tak: nie zachwyca od pierwszego powąchania, ale myślę, ze warto dać mu szansę.

Flakon zdecydowanie bardziej zachęca do testów niż fioletowe Alieny.

pachniewitch
pachniewitch

Jasmin to temat wdzieczny lecz trudny....
Nie trzeba tego tlumaczyc...

Jednak i ja dalam sie zlapac w siec jasminowego zabojcy -
ze stajni Muglera..
Zacznam niesmialo przyjazn z Obcym, w wydaniu- jak pisza ...znawcy "light"..
Jednak nawet ten light to kaliber mocny, zauwazalny, ekspansywny i ogromnie sloneczny...
Kolor tych perfum idealnie oddaje ich charakter....
Swietliste, sloneczne, , optymistyczne ...powloczyste...
To kwintesencja powiedzenia "carpe diem"...!
Afirmacja zycia , milosci, radosci ,
zatrzymania sie TU i TERAZ ...by smakowac chwile...
Piekne sa ...i moj facet zaczal sie nimi spryskiwac...
A nie jest to zniewiescialy typ...
Po prostu urzekly go na mnie ...i nie moze sobie odmowic...

Szok ...Musze schowac flakonik...

Miss_Kejt
Miss_Kejt

Myślę, że miłośnicy Aliena dzielą się na tych, którzy kochają klasyka i na tych, dla których "jedynym" (znośnym) Alienem jest Eau Extraordinaire. Ci kochający klasyka oczywiście tę wersję traktują, jak ułomnego krewnego, którego nie stawia się do wspólnych fotografii, żeby nie okryć reszty członków rodzinnego zdjęcia wstydem.

Ja zaliczam się do antyfanów klasyka, a Eau Extraordinaire uwielbiam. O ile Alien edp usiłował uśmiercić mnie i bliskie otoczenie przez uduszenie, EE nosi się lekko i nieinwazyjnie. Czuć tu oczywiście rodowód i trudno go nie przypisać od razu do klasyka, ale tej wersji dodano słońca i powabu, odciażając ją z bardzo ekspansywnego jaśminu. Plan pierwszy w Eau Extraordinaire wypełniają bowiem sobą cytrusy, herbata i nuta wiercącego w nosie pieprzu.

Dla mnie Eau Extraordinaire jest świetną propozycją na wiosnę i lato. I na pewno na tyle charakterystyczną i charakterną, że trudno w jego towarzystwie utonąć w tłumie In2U czy Cool waterów.

kwiatowagalaretka
kwiatowagalaretka

Uwielbiam klasycznego Aliena w wersji edp. Z ciekawości zakupiłam próbkę Extraordinaire i prawdę powiedziawszy nie zrobił na mnie żadnego większego wrażenia. Choć muszę przyznać ,że flakon jest bardzo urokliwy ,to sam aromat...ot, taki sobie cytrusowy świeżak jakich wiele.Nie mogę powiedzieć ,że nie jest ładny , ale dla mnie zbyt zwyczajny. Trochę się zawiodłam, liczyłam na coś extra.

mamigora
mamigora

Nie rozumiem zachwytów nad tą wersja obcego. Ta odsłona nie wnosi niczego nowego, jest dość pospolita. To taki obcy udobruchany i oswojony, pozbawiony kosmicznej ikry, po ludzku ordynarny, wtapiający sie w tłum.
Herbata z nutką cytrusów, delikatnie podrasowana egzotycznym kwieciem, która bardzo szybko wyparowuje nie gasząc pragnienia, ale tez go nie wzbudzając. Szkoda.

rosehill
rosehill

Piękny zapach, optymistyczny, pozytywny, myślę że tego zapachu powinni używać ludzie z głęboką depresją :-) może to za sprawą olejków eterycznych które alien posiada. Ja go używam i latem i zimą, zapach lekki, lekko słodkawy ale bardzo przyjemny. Jedyny minus to trwałość niestety, nie pociągnie on ogona za nami, tyle co się nim spryskamy po alienie tylko żal zostanie że to co piękne jest z nami tylko przez chwilę :-)

Sobi
Sobi

Otwarcie świeże kwiecisto-herbaciane pełne elegancji. Gdybym mogła wciągnęłabym ten początek razem ze skórą w swe trzewia. Przez te parę chwil gdybym mogła podskakiwałabym ze szczęścia pławiąc się w tym zapachu, ale nie ma co zadyszka nie pozwoliłaby mi na wwąchiwanie się, więc lepiej sobie posiedzę. Zapach niestety przypomniał mi, co to życie. Nie pozwolił się oderwać na chwilę od niego. Ot taki przypominacz równowagi. Jak jest dobrze to i źle być musi. Takowoż jest ze mną i tym alienem. Po całej ekscytacji wyłazi wanilia, w najgorszej dla mnie odsłonie drzewnego cudactwa. W sumie nie dziwota, przecież moja skóra raczej nie lubi się z wanilią, a tutaj w dolnych nutach na mnie to wlaśnie ona dominuje. To i mała trwałość dyskwalifikują zapach jako kandydata na własnoręcznie zakupioną flaszkę. Dolne nuty są dla mnie najważniejsze w perfumach, bo najdłużej ze mną zostają. Miało być tak pięknie, a wyszło jak zawsze ;( Szlocham i pogrążam się w smutku po straconych herbacianych obietnicach.

nola
nola

Alien Eau Extraordinaire to dla mnie zapach-kryształ, pięknie oszlifowany, o ostrych, wyraźnych krawędziach. Jego brzegi odbijają światło, a sam zapach mieni się różnokolorowo w zależności od jego intensywności i kąta padania. Flakon idealnie dopasowany do zawartości - i moim zdaniem najpiękniejszy z rodziny Obcych.

Nosi się cudnie w gorące dni - nuty herbaciano-cytrusowe orzeźwiają i musują, ale zdecydowane, Alienowe cechy sprawiają, że żaden z niego ulotny świeżaczek. Mimo, że z owoców czuć w nim głównie cytrusy, to kojarzy mi się z gryzieniem soczystego, świeżego ananasa, który przyjemnie chrupie, a potem błogo rozpływa się na języku.

Inne wariacje Aliena mnie pokonują, nie potrafię ich unieść, mimo, że bardzo mi się podobają - Eau Extraordinaire to dla mnie idealny kompromis. To pierwszy twór spod znaku Muglera, który zauroczył mnie od pierwszego testu i który od tamtej pory ciągle noszę z równie dużą przyjemnością. To mój letni pewniak, perfumy, po które sięgam bez namysłu i bez obawy, że źle się na mnie ułożą.
Zapach niezwykły, zupełnie jak twierdzi jego nazwa.

china_doll
china_doll

Uwielbiam!
Cudowny, lekki Alien na wakacje!
Najbardziej wyczuwam gardenię tahitańską-bardzo wyrażnie, oraz herbatę, i właściwie tylko tyle. Ale to wystarcza, żeby ten zapach różnił się od typowych ,,letniaków". Jest to propozycja, gdy chcemy pachnieć niebanalnie podczas swojego urlopu.

Ja dla odmiany na trwałość nie narzekam, czuję go po sześciu godzinach. Projekcja z dużej na początku, szybko przechodzi w przeciętną, ale nie mam problemu z wyczuwaniem zapachu.

Buteleczka jest cudowna-zarówno kolor, jak i kształt, wolę od klasycznej.

A perfumy polecam do topu na ramiączkach i lekkiej długiej spódnicy na spacer brzegiem morza :D

gdruzbiak
gdruzbiak

Za trwałość minus jak stąd do Paryża. Niestety tutaj nie ma genów klasycznego Aliena :(( Co prawda jaśmin wyczuwam ale bardzo rachityczny i delikatny, mocno rozwodniony herbatą. Nawet na lato ta wersja jak dla mnie jest zbyt delikatna, owszem bardziej świeża ale projekcja też pozostawia wiele do życzenia. Ja jednak zdecydowanie wolę klasyka w wersji edp.

zielona
zielona

Wąchając Eau Extraordinaire, mam ochotę sięgnąć po widelec, po czym pożreć go z lodami, bitą śmietaną, i mrożoną herbatą do kompletu. Jest pyszny, soczysty, kruchy, a jednocześnie bardzo alienowy i jaśminowy.

Przypomina mi nieco [z przeproszeniem] dupiaste ;] Essence Absolue, w łagodniejszej, lżejszej wersji. Lżejszej, ale wcale nie lekkiej! Ten jaśmin nadal ma moc i słodycz, ale w przeciwieństwie do klasyka, w którym dominuje pudrowa ambra, w tej wersji słodyczy nadają egzotyczne kwiaty i herbata. Eau Extraordinaire ma więcej beztroskiej, słonecznej lekkości, nadal pozostając zapachem wyraźnie jaśminowym i zmysłowym.

Flakon - jak prawie zawsze w przypadku Alienów - piękny.

Martielle
Martielle

Perfumy te zostały odarte ze wszytskiego, co wyróżnia klasycznego Aliena, czyli z mocy, trwałości, projekcji, ewolucji nut oraz zmysłowości. Początek to herbata z cytryną - aromatyczna, parująca, słodka. Później jest już jednak tylko gorzej - dołącza puchowość ambry i miękkość drewna kaszmirowego, co czyni zapach mdłym i nijakim. A po godzinie nie ma już NIC! To chyba najgorsza wersja Aliena, z jaką do tej pory miałam do czynienia.....

proxima
proxima

Szukam czegoś herbacianego i te nuty w nowym Alienie odnalazłam.
Jaśminu nie czuję, ale jest charakterystyczna baza Alienowa, która niestety potrafi zmęczyć.
Przepiękna buteleczka.
Duży minus za słabą trwałość.

vertigo
vertigo

Nowy piękny Alien!
Najbliżej mu chyba do Alien eau de toilette.

Lekki, przejrzysty, świetlisty, kruchy.

Podane nuty dla mnie go nie obrazują, nie czuję tiary, tylko alienowy jaśmin, może jeszcze cytrusy i ich kwiaty.
Trwały i ogoniasty.
Może wreszcie na Ziemi pojawił się Alien dla mnie :)

Butelka ma przepiękny kolor, ale wolę kształt pierwszej wersji.

Zakupowe okazje

32.89 USD
Alien Eau Extraordinaire by Thierry Mugler EDT Spray Refillable 2 oz for Women
Alien Eau Extraordinaire by Thierry Mugler EDT Spray Refillable 2 oz for Women
33.59 USD
Alien Eau Extraordinaire by Thierry Mugler EDT Spray Refillable 2 oz Gold Shimmer Edition for Women
39.64 USD
Thierry Mugler Alien Eau Extraordinaire Eau De Toilette for women 2 oz Refillable
41.31 USD
Alien Eau Extraordinaire Perfume by Thierry Mugler, 3 oz Eau De Toilette Spray Tester for Women
42.53 USD
Alien Eau Extraordinaire Perfume by Thierry Mugler, 3 oz Eau De Toilette Spray Eco Refill for Women
43.09 USD
Thierry Mugler Alien Eau Extraordinaire Eau De Toilette for women 3 oz Refillable
47.59 USD
Alien Eau Extraordinaire by Thierry Mugler EDT Spray Refillable 3 oz for Women
Alien Eau Extraordinaire by Thierry Mugler EDT Spray Refillable 3 oz for Women
60.83 USD
Thierry Mugler Alien Eau Extraordinaire Eau De Toilette for women 3 oz Refill
Thierry Mugler Alien Eau Extraordinaire Eau De Toilette for women 3 oz Refill
61.19 USD
Alien Eau Extraordinaire Perfume by Thierry Mugler, 3 oz Eau De Toilette Spray Refillable for Women
ThePerfumeSpot.com
62.99 USD
Alien Eau Alien Eau Extraordinaire by Thierry Mugler, 3 oz Eau De Toilette Refillable Spray for Women
63.00 USD
81.00 USD
81.00 USD
StrawberryNET.com
83.00 USD
Thierry Mugler Alien Eau Extraordinaire Eau De Toilette Refillable Spray 90ml 3oz
90.00 USD
Alien Eau Extraordinaire by Mugler Refillable Eau de Toilette Spray, 3 oz
Alien Eau Extraordinaire by Mugler Refillable Eau de Toilette Spray, 3 oz

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mugler Alien Eau Extraordinaire, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mugler Alien Eau Extraordinaire, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Alien Eau Extraordinaire marki Mugler. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Alien Eau Extraordinaire marki Mugler reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Mugler Alien Essence Absolue Christian Dior Hypnotic Poison Mugler Alien Estée Lauder Sensuous Noir Calvin Klein Truth Jean Paul Gaultier Classique Elie Saab Le Parfum Guerlain L'Instant Magique Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Mugler Angel Eau de Toilette Chanel Coco Eau de Parfum Giorgio Armani Armani Code for Women Kenzo Kenzo Amour Guerlain La Petite Robe Noir Sisley Soir de Lune Mugler Alien Eau de Toilette Christian Dior Dior Addict Yves Rocher Rose Oud Yves Saint Laurent Manifesto Yves Saint Laurent Manifesto l'Elixir