Marki » M » orientalno - fougere « Grupy

A*Men Pure Tonka Mugler dla mężczyzn

A*Men Pure Tonka Mugler dla mężczyzn

kawowy
A*Men Pure Tonka Mugler dla mężczyzn Zdjęcia

A*Men Pure Tonka marki Mugler to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, A*Men Pure Tonka został wydany w 2016 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jacques Huclier. Nutę głowy stanowi mięta; nutą serca jest lawenda; nutami bazy są fasolka tonka, kawa, wanilia, paczula, lukrecja i kakao.

Mięta

Lawenda

Fasolka tonka Kawa Wanilia Paczula Lukrecja Kakao

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about A*Men Pure Tonka by Mugler.

Uomo Salvatore Ferragamo
New Haarlem
A*Men Pure Coffee
Chocolate Greedy

A*Men Pure Tonka Recenzje Perfum

amanda
amanda

Pure Tonka to dla mnie zapach rozpuszczonych w mleku karmelowych cukierków z dodatkiem ciemnego dobrego kakao.
Nut kawowych nie wyczuwam a trochę szkoda bo jestem ich poszukiwaczką.
Tak mało jest dobrych perfum z wyczuwalną kawą,z tym,że poszukuję kawy szlachetnej nie podanej w nieco barowy sposób np.od marki Demeter.
Chodzi o to,że nie lubię dostać typowej kawy na ławę,gdzie po 20min.zapachu samej kawy czy innego samego składnika robi się mdło.
Chciałam przetestować ten zapach i zrobiłam to.
Nie jestem kobietą,która lubi nosić męskie perfumy,choć przyznaję,że dla mnie perfumy tak jak kobieta nie mają wieku, tak i one nie mają klasyfikacji.
Jednak czasem robię wyjątki gdy zapach mnie porywa.
Tu nic takiego nie nastąpiło,nic na mnie nie wywarło wrażenia.
Na mężu pewnie będą pachnieć lepiej.
Podobnie było z Galaadem Lubina,na mnie tak sobie, a na nim,poezja!.
Czując zapach na półówce,zdecydowanie wyczuwalna jest nuta Angela.

2017
Kokos ;)
Kokos ;)

Może to wina aury, albo dzisiejszej mojej skóry, która trzyma zapachy po 2 godziny, jednak A Men Pure Tonka, nie wywołał u mnie żadnych emocji, no może poza lekkim rozczarowaniem, może w zimę skrzydła rozwinę ? Wątpie..

Zacznijmy od flakonu, nie będę ukrywał że Mugler poleciał w (ch**) i flakon z metalem nie ma nic wspólnego. Zwykły połyskujący plastik, który można sobie zdrapać. Atomizer, ma tą samą wadę co klasyk, chodzi ciężko i nie rozpyla tylko sika chmurami. Mniejsza o flakon, przecież sedno do serca to zapach..

I teraz w sumie nie wiem dla kogo ten zapach może być. Dla kogo i na jaką okazję może być aromat, spalonego karmelu z lukrencją i tonką ? Wyszedł z tego 3 krotnie słodszy klasyk. Czuć jakość ale zapach zupełnie przegięto. Jest za słodki i zbyt oblepiający. Jedyną przyjemną fazą w nim jest miodowy akord bazowy. Brak w nim powietrza, jest cięzki, zdecydowanie mniej lotny niż klasyk. Echo protoplasty czuć, dostajemy tutaj tą samą Muglerowską paczulę i kakao ale są niestety podane w ilościach homeopatycznych. Ni to zapach na randkę, ni to do pracy - w klubie by tylko zbytnio przyduszał.
Może na podbój księżyca ? W sumie, to chyba tylko jedyna okazja, aby go ponosić ;)

Oraz ostatnia kwestia, po co płacić 250 złotych, za nijaki w stosunku do zwykłego A-Mena jego kolejny flankier ? Jeżeli chodzi o dobre flankiery męskiego Angela, to polecam Pure Havane lub Pure Coffe, zaś odradzam przepłacanie za partactwo dla kasy..

themattsky
themattsky

Na mnie jest to zapach wręcz idealny. Zdecydowanie 10/10. Przepięknie się rozwija, czuję miodowe nuty. Niezwykle otulający. Nie męczy mnie, ale może być przytłaczający w upalne dni. Zupełnie nie rozumiem opinii tutaj. Polecam wypróbować!

agat1969
agat1969

Mocna rzecz, znaczy się zapach.
Tylko dla "ekstremistów".
Kompozycja bardzo mi się podoba, ale już z noszeniem jej globalnie mam kłopot "ja" i moje otoczenie.
To zawodnik ciężkiego kalibru.
Wszystko bardzo naturalnie wybrzmiewa i super układa się na mojej skórze.
Parametry użytkowe na najwyższym poziomie, zarówno trwałość ponad 10-cio godzina, jak i projekcja, bardzo duża.
Zapach ten kojarzy mi się z Zino Davidoff, choć kompozycyjnie nie są to tożsame zapachy.

Polecam tylko osobom lubiącym ekstremalne słodkości.
Ocena ode mnie 5/6.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mugler A*Men Pure Tonka, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mugler A*Men Pure Tonka, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum A*Men Pure Tonka marki Mugler. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu A*Men Pure Tonka marki Mugler reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Mugler A*Men Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Viktor&Rolf Spicebomb Gucci Gucci pour Homme Christian Dior Dior Homme Intense Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin Van Cleef & Arpels Midnight in Paris Burberry London for Men Jean Paul Gaultier Gaultier 2 Tom Ford Tobacco Vanille Montale Blue Amber The Vagabond Prince Enchanted Forest Christian Dior Dior Homme Intense Prada Luna Rossa Kenzo Kenzo pour Homme Montale Full Incense Loewe Loewe 7 Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 Yves Rocher Cuir Vetiver Mugler Angel Eau de Toilette