Marki » M » kwiatowo - zielone « Grupy

Janine D. Muelhens dla kobiet

Janine D. Muelhens dla kobiet

Janine D. Muelhens dla kobiet Zdjęcia Janine D. Muelhens dla kobiet Zdjęcia

Janine D. marki Muelhens to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Janine D. został wydany w 1976 roku. Nutami głowy są bergamotka, galbanum, malina i hiacynt; nutami serca są bez, jaśmin, irys, konwalia, róża i goździk (roślina); nutami bazy są mech dębowy, piżmo, drzewo sandałowe, wetyweria i ambra.

Bergamotka Galbanum Malina Hiacynt

Bez Jaśmin Irys Konwalia Róża Goździk (roślina)

Mech dębowy Piżmo Drzewo sandałowe Wetyweria Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Janine D. by Muelhens.

Janine D. Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Muelhens Janine D., ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Muelhens Janine D., możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Janine D. marki Muelhens. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Janine D. marki Muelhens reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Tommy Hilfiger Freedom for Her Avon Haiku Versace Versus Time For Relax L`Occitane en Provence Notre Flore Iris Lubin L`Eau Neuve Gres Pastel de Cabotine Woods of Windsor Lily of the Valley Jardin de France Hassana Atelier Flou Paradis Paradis Vicky Tiel Ethere JoAnne Bassett Petit Trianon Callaghan Lilith