Marki » M » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Occhi Verdi Batik Morris dla kobiet

Occhi Verdi Batik Morris dla kobiet

Miałem: 1

Occhi Verdi Batik marki Morris to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Occhi Verdi Batik został wydany w 1995 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, jaśmin, geranium, drzewo sandałowe, paczula, ambra, balsam tolu, wanilia, bergamotka, mandarynka i Śliwka.

Piżmo Jaśmin Geranium Drzewo sandałowe Paczula Ambra Balsam Tolu Wanilia Bergamotka Mandarynka Śliwka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Occhi Verdi Batik by Morris.

Occhi Verdi Batik Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Morris Occhi Verdi Batik, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Morris Occhi Verdi Batik, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Occhi Verdi Batik marki Morris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Occhi Verdi Batik marki Morris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
L`Artisan Parfumeur Iris Pallida 2007 Jette Joop Jette Police Eyes For You Alviero Martini 1a Classe Woman Olivier Strelli The World Is Wonderful Loewe I Loewe You Laura Mercier L'heure Magique Jardin de France Anandita Jil Sander Style Soft Tom Ford White Musk Collection Urban Musk FUBU Plush Sabon Zohar (Musk)