Marki » M » drzewne « Grupy

Vision Morph dla kobiet i mężczyzn

Vision Morph dla kobiet i mężczyzn

Vision marki Morph to drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Vision został wydany w 2016 roku. Nutami głowy są gorzka pomarańcza i irys; nutami serca są litsea cubeba i wetyweria; nutami bazy są drewno kaszmirowe i ambra.

Gorzka pomarańcza Irys

Litsea cubeba Wetyweria

Drewno kaszmirowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vision by Morph.

Vision Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Morph Vision, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Morph Vision, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vision marki Morph. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vision marki Morph reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewne
Comme des Garcons Comme des Garcons Series 6 Synthetic: Garage Police Police Naked Pour Homme Acqua di Parma Colonia Intensa Comme des Garcons Hinoki Comptoir Sud Pacifique Barbier des Isles Ralph Lauren Polo Modern Reserve Demeter Fragrance Giant Sequoia Lorenzo Villoresi Vetiver Caron L`Anarchiste Susanne Lang Tamboti Wood Jalaine Patchouli Anicka Yi & Maggie Peng Shigenobu Twilight