Marki » M » orientalno - kwiatowe « Grupy

kokosowy
tonka (coumarin)
mleczny
Sole Moresque dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Sole marki Moresque to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Sole został wydany w 2017 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Andrea Thero. Nutami głowy są jabłko, brzoskwinia, cytryna, czarna porzeczka i różowy pieprz; nutami serca są kokos, ylang-ylang i tuberoza; nutami bazy są piżmo, paczula i ambra.

Jabłko Brzoskwinia Cytryna Czarna porzeczka Różowy pieprz

Kokos Ylang-ylang Tuberoza

Piżmo Paczula Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sole by Moresque.

Sole Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Moresque Sole, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Moresque Sole, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sole marki Moresque. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sole marki Moresque reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Serge Lutens Fleurs de Citronnier Versace Versus Donna Boucheron Trouble eau Legere Diesel Plus Plus Feminine Novae Plus Pink Minou Dana White Chantilly Bob Mackie Iridescence Yves Saint Laurent Opium Oriental Limited Edition Le Jardin Retrouve Tubéreuse Trianon Boadicea the Victorious Elegant Ayala Moriel Tamya Ulric de Varens Isa