Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Femme Individuelle Soul & Senses Montblanc dla kobiet

Femme Individuelle Soul & Senses Montblanc dla kobiet

Femme Individuelle Soul & Senses marki Montblanc to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Femme Individuelle Soul & Senses został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są mandarynka, kwiat migdałowca i koper ogrodowy; nutami serca są brzoskwinia, plumeria i róża; nutami bazy są ambra, koniczyna i cedr.

Mandarynka Kwiat migdałowca Koper ogrodowy

Brzoskwinia Plumeria Róża

Ambra Koniczyna Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Femme Individuelle Soul & Senses by Montblanc.

Femme Individuelle Soul & Senses Recenzje Perfum

monika690
monika690

Zapach bardzo przyjemny, nieinwazyjny, ciężko go przedawkować. Mocno wyczuwalna jest słodziutka brzoskwinia i mandarynka na podkładzie z lekkich kwiatów. Koperku nie wyczuwam a szkoda, bo uwielbiam zapach kopru ogrodowego. Zapach spodoba się zwolenniczkom delikatnych woni, trochę przypomina słynną Piatą Aleję Arden.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Montblanc Femme Individuelle Soul & Senses, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Montblanc Femme Individuelle Soul & Senses, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Femme Individuelle Soul & Senses marki Montblanc. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Femme Individuelle Soul & Senses marki Montblanc reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Les Parfums Mythiques - Eau de Givenchy Sweet Years Funny Days Yves Saint Laurent Young Sexy Lovely Spring / Summer Collection 2008 Victoria`s Secret Sexy Little Things Noir Sarah Horowitz Parfums Perfect Bliss Clean Clean Summer Eau Fraiche Crabtree & Evelyn India Hicks Island Nights Franck Olivier Franck Olivier O Boticario Floratta Emotion Diesel Fuel for Life Summer Miller et Bertaux Bois de Gaiac et Poire Mariah Carey Lollipop Bling Ribbon