Marki » M » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Emblem Intense Montblanc dla mężczyzn

Emblem Intense Montblanc dla mężczyzn

cynamonowy
lekko korzenny

Emblem Intense marki Montblanc to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Emblem Intense został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sonia Constant. Nutami głowy są grejpfrut, szałwia muszkatołowa, kardamon i kolendra; nutami serca są liść fiołka, jabłko, róża, cynamon i gałka muszkatołowa; nutami bazy są nuty drzewne, paczula, fasolka tonka i zamsz.

Grejpfrut Szałwia muszkatołowa Kardamon Kolendra

Liść fiołka Jabłko Róża Cynamon Gałka muszkatołowa

Nuty drzewne Paczula Fasolka tonka Zamsz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Emblem Intense by Montblanc.

Emblem Intense Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Montblanc Emblem Intense, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Montblanc Emblem Intense, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Emblem Intense marki Montblanc. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Emblem Intense marki Montblanc reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carolina Herrera 212 VIP Men Kenzo Kenzo pour Homme Prada Prada Amber Pour Homme (Prada Man) Givenchy Very Irresistible Summer for Men 2006 S.T. Dupont Essence Pure Ocean pour Homme Paco Rabanne Invictus Intense Lalique L'Insoumis Paco Rabanne 1 Million Prive S.T. Dupont Passenger for Men Azzaro Twin for Men Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him Bleu Noir Zadig & Voltaire Tome 1 La Purete for Him Giorgio Armani Acqua di Gio Profumo Givenchy Very Irresistible for men Guerlain Guerlain Homme Intense Bentley Bentley For Men Absolute Cartier Declaration d'Un Soir Bvlgari Aqva Pour Homme Paco Rabanne Black XS Carolina Herrera 212 Men