Marki » M » aromatyczno - owocowe « Grupy

Wild Pears Montale dla kobiet i mężczyzn

Wild Pears Montale dla kobiet i mężczyzn
Mam
Miałem
Chcę
Kocham
Lubię
Nie lubię
zima
wiosna
lato
jesień
dzień
wieczór
Osób głosujących: 4
kobieta 25- 25+
mężczyzna 25- 25+

Mam: 2 Chcę: 3

główne akordy
owocowy
słodki
kwiatowy
wodny
ciepły korzenny

Wild Pears marki Montale to aromatyczno - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Wild Pears został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Montale. Nutami głowy są bergamotka i gruszka; nutami serca są konwalia i goździk (roślina); nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i wanilia.

Perfume rating: 4.67 out of 5 with 4 votes.

Perfumowa Piramida

Górne Nuty
Bergamotka Gruszka

Środkowe Nuty
Konwalia Goździk (roślina)

Dolne Nuty
Piżmo Drzewo sandałowe Wanilia

Wyczuwalne składniki na bazie waszych głosów

Loading...

Trwałość

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
bardzo słaba 0
 
słaba 0
 
przeciętna 2
 
duża 0
 
bardzo duża 0
 

Projekcja

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
łagodna 2
 
przeciętna 1
 
duża 0
 
olbrzymia 0
 

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Wild Pears by Montale.

Ten zapach przypomina mi...  

Advertisement

Wild Pears Recenzje Perfum

Beata Maria
Beata Maria

Różnie z tą gruszką u mnie bywało.Nie spieszyłam się z recenzją ponieważ były dni gdy mogłabym tylko napisać same negatywy o sztucznej gruszce. Nie wiem od czego to zależy ale z czasem zaczęłam inaczej, zdecydowanie przyjemniej odbierać ten zapach a dzisiaj już kliknęłam "Lubię".
Wild Pears ma dominujące otwarcie i bazę.Serca zapachu nie wyczuwam. Na początku zdecydowana gruszka, kiedyś dla mnie bardzo sztuczna, dzisiaj po prostu konkretna, twarda.Jej zapach snuje się aż do momentu gdy na arenę wkracza baza z dominującą wanilią, piżmem i drzewem sandałowym- w takiej kolejności. Dzięki temu, zapach staje się przytulny, cieplejszy z lekkim owocowy posmakiem. Nie jest to propozycja najważniejsza na rynku perfumeryjnym, ale jako owcowy, aromatyczny zapach może sobie być, może ktoś zechce skorzystać.
Trwałość około sześciu godzin ze słabą projekcją. Flakon typowy dla Montale.

Apr
04
2016

Dodaj własną recenzję

Zostań członkiem naszej społeczności miłośników perfum, a będziesz mógł dodawać własne recenzje.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Montale Wild Pears, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Montale Wild Pears, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Wild Pears marki Montale. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Wild Pears marki Montale reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Advertisement

Inne z grupy aromatyczno - owocowe
Calvin Klein Eternity Summer for Men 2007 Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Fig Cacharel Amor Pour Homme Tentation Vero Profumo kiki Six Scents Six Scents Series Two 6 Toga: Whiskey Caramelise Sage Machado Amber & Carnelian Thymes Fig Leaf and Cassis Remy Latour Cigar Smell Bent Mocktail Avon Blue Rush Intense Detaille Miles Romane Jet 365 Cabana for Two

Advertisement

Popularne marki i zapachy: