Marki » M » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Aromatic Lime Montale dla kobiet i mężczyzn

Aromatic Lime Montale dla kobiet i mężczyzn

Aromatic Lime marki Montale to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Aromatic Lime został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Montale. Perfumy zawierają takie składniki, jak lima, gorzka pomarańcza, paczula, mirra, szafran, galbanum, wetyweria i drzewo sandałowe.

Lima Gorzka pomarańcza Paczula Mirra Szafran Galbanum Wetyweria Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aromatic Lime by Montale.

Aromatic Lime Recenzje Perfum

agat1969
agat1969

Przepiękna rzecz, w sensie "perfumy"...!!!
Aż nie chce mi się zachwalać tych perfum, aby nie stały się zbyt popularne, bo na razie są moje i i niech to trwa.
A tak na serio to szczerze polecam, mimo, że zapach kwalifikowany jest jako cytrusowo-aromatyczny, dla mnie to zapach "prawie szyprowy".

Trwałość bardzo duża.
U mnie na skórze wytrzymuje około 12 godzin, a na materiale trwa niemal w nieskończoność.
Projekcja olbrzymia.

Polecam Panom, jakość Pań w nim nie "widzę", ale...

2017
Winfryda
Winfryda

Zapach który jednocześnie lubię i nie lubię. Otwarcie jest dość przyjemne: limonka, cytrusy, wetiwer pachną świeżo. Jak odświeżacz powietrza w kostce. Potem do głosu dochodzą suche, żywiczne nuty - mirra i galbanum - i przestaje być lekko i przyjemnie. Wąchanie go przez cały dzień mnie zmęczyło. Zaczyna się dobrze, kończy nużąco - chyba że chce się pachnieć jak odświeżacz powietrza.
Trwałość i projekcja - przyzwoite. W ogólnym rozrachunku jestem na nie.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Montale Aromatic Lime, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Montale Aromatic Lime, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aromatic Lime marki Montale. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aromatic Lime marki Montale reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Giorgio Armani Emporio Armani Lui Donna Karan DKNY Men Azzaro Chrome Givenchy Eau Torride Benetton Benetton Cold Corinne Cobson Love Etc Lulu Castagnette Indomptee Fragonard Riviera Riviera Alvarez Gomez Agua de Colonia Concentrada Acqua di Stresa Acqua di Stresa fresh touch Tonatto Profumi Anena Max Deville Camera for Men