Marki » M » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Aoud Collection - Aoud Flowers Montale dla mężczyzn

Aoud Collection - Aoud Flowers Montale dla mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 2

agarowy
Aoud Collection - Aoud Flowers Montale dla mężczyzn Zdjęcia Aoud Collection - Aoud Flowers Montale dla mężczyzn Zdjęcia

Aoud Collection - Aoud Flowers marki Montale to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla mężczyzn. Aoud Collection - Aoud Flowers został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Montale. Perfumy zawierają takie składniki, jak geranium, drzewo gwajakowe, bergamotka, róża, drzewo tekowe, piżmo i agar (oud).

Geranium Drzewo gwajakowe Bergamotka Róża Drzewo tekowe Piżmo Agar (oud)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aoud Collection - Aoud Flowers by Montale.

Aoud Collection - Aoud Flowers Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Montale Aoud Collection - Aoud Flowers, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Montale Aoud Collection - Aoud Flowers, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aoud Collection - Aoud Flowers marki Montale. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aoud Collection - Aoud Flowers marki Montale reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Agent Provocateur Agent Provocateur Eau Emotionnelle Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Pierre de Lune Dolce&Gabbana By Divine L'inspiratrice Montale Aoud Velvet B Never Too Busy To Be Beautiful Cocktail Arno Sorel Jardins de Babel Women Stendhal Elixir Noir InStyle Sex in The City Seduce Mayssa Mayssa Givenchy Givenchy Naturally Chic Niven Morgan Gold Scent