Marki » M » orientalno - przyprawowe « Grupy

Tabaco Latino Monotheme Fine Fragrances Venezia dla kobiet i mężczyzn

Tabaco Latino Monotheme Fine Fragrances Venezia dla kobiet i mężczyzn

Tabaco Latino marki Monotheme Fine Fragrances Venezia to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Tabaco Latino został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Symrise. Nutami głowy są wawrzyn, szałwia muszkatołowa, rum, marchew i dzięgiel; nutami serca są frezja, konwalia, kokos i malina; nutami bazy są kocanka, cedr, drzewo sandałowe, wetyweria, ambra, piżmo, tytoń, Żywica jodłowa, wanilia, miód i balsam peruwiański.

Wawrzyn Szałwia muszkatołowa Rum Marchew Dzięgiel

Frezja Konwalia Kokos Malina

Kocanka Cedr Drzewo sandałowe Wetyweria Ambra Piżmo Tytoń Żywica jodłowa Wanilia Miód Balsam peruwiański

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tabaco Latino by Monotheme Fine Fragrances Venezia.

Tabaco Latino Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Monotheme Fine Fragrances Venezia Tabaco Latino, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Monotheme Fine Fragrances Venezia Tabaco Latino, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tabaco Latino marki Monotheme Fine Fragrances Venezia. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tabaco Latino marki Monotheme Fine Fragrances Venezia reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Estée Lauder Cinnabar Paco Rabanne Ultraviolet Metal Beach Boucheron Boucheron Homme Eau de Toilette Fraicheur 2008 Bois 1920 Sushi Imperiale L`Artisan Parfumeur Navegar Miller Harris Fleur Oriental Perfumer`s Workshop Samba Heat Women Pacifica Mexican Cocoa Roxana Illuminated Perfume Chocolate: Figure 5: Bois de Chocolat Antonio Banderas The Secret Yves Rocher Eryo Yves Saint Laurent Opium Fraicheur d'Orient