Marki » M » orientalne « Grupy

Myrrh Casati Mona di Orio dla kobiet i mężczyzn

Myrrh Casati Mona di Orio dla kobiet i mężczyzn

dymny
lekko korzenny
Myrrh Casati Mona di Orio dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Myrrh Casati Mona di Orio dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Myrrh Casati Mona di Orio dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Myrrh Casati marki Mona di Orio to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Myrrh Casati został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Melanie Leroux. Perfumy zawierają takie składniki, jak czerwone jagody, różowy pieprz, gwatemalski kardamon, szafran, lukrecja, syjamski benzoes, mirra, kadzidło, paczula, cypriol i drzewo gwajakowe.

Czerwone jagody Różowy pieprz Gwatemalski kardamon Szafran Lukrecja Syjamski benzoes Mirra Kadzidło Paczula Cypriol Drzewo gwajakowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Myrrh Casati by Mona di Orio.

Myrrh Casati Recenzje Perfum

Arttemiss
Arttemiss

Otwarcie bardzo mi się podoba, jest słodkawe i przyprawowe, osnute wokół jakby koniakowej lukrecji, połączonej z bardzo wyraźnym kardamonem oraz różowym pieprzem. Jest naprawdę sympatyczne! Ale bardzo szybko zapach się zmienia i nie nazwała bym tego, co się w nim dzieje, "dobrą zmianą"... Szybko pojawia się bowiem kadzidło z mirrą, ale kadzidło kwasi się bez litości i mam wrażenie, że wzięto je z jakiegoś zalanego wodą ogniska. A mirra? Cóż, po chwili robi się pierwszoplanowa, ale jest (zdecydowanie za) sucha i smutna, zupełnie wypruta tak z charakteru, jak i z jakiegokolwiek polotu. Gdzie jej do takiej - dajmy na to - mirry z Messe de Minuit czy z Eau d'Iparie L`Occitane!? I nie pomaga tu ani gwajak, ani benzoes. Zapach trwa bowiem w kleszczach skwaśniałego dymu i zwietrzałej żywicy, a na obiecane wonie drzewne i balsamiczne nie ma co liczyć.

Parametry użytkowe: i na tym polu dano ciała po całości. Trwałość w najlepszym przypadku (przy mocnym "dopsiku") zaledwie przeciętna, a projekcja jest z gatunku bliskoskórnej. Sorry, ale takiej słabizny po Monie się nie spodziewałam.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mona di Orio Myrrh Casati, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mona di Orio Myrrh Casati, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Myrrh Casati marki Mona di Orio. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Myrrh Casati marki Mona di Orio reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lubin Idole Eau de Parfum Etat Libre d`Orange Rossy de Palma Eau de Protection Odin 11 Semma Rouge Bunny Rouge Embers Atelier Cologne Gold Leather Clinique Aromatics Elixir Bottega Veneta Bottega Veneta Eau Legere Serge Lutens Fille en Aiguilles Tous Tous In Heaven Her The Different Company Charme et Feuilles Escada Agua del Sol Oriflame Rock'n'Passion Givenchy Eaudemoiselle de Givenchy Ambre Velours Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Precious Oud Paco Rabanne Olympéa Intense Korres Saffron Amber Agarwood Cardamom Rouge Bunny Rouge Lilt Donna Karan DKNY Be Tempted Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Ambre Soie Tom Ford Champaca Absolute