Marki » M » kwiatowe « Grupy

Quartz Molyneux dla kobiet

Quartz Molyneux dla kobiet

Miałem: 3 Chcę: 3

Quartz Molyneux dla kobiet Zdjęcia Quartz Molyneux dla kobiet Zdjęcia Quartz Molyneux dla kobiet Zdjęcia

Quartz marki Molyneux to kwiatowe perfumy dla kobiet. Quartz został wydany w 1977 roku. Nutami głowy są liść czarnej porzeczki, brzoskwinia i hiacynt; nutami serca są goździk (roślina), melon, korzeń irysa, jaśmin, róża i wiciokrzew; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, piżmo, benzoes, mech dębowy, cedr i paczula.

Liść czarnej porzeczki Brzoskwinia Hiacynt

Goździk (roślina) Melon Korzeń irysa Jaśmin Róża Wiciokrzew

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo Benzoes Mech dębowy Cedr Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Quartz by Molyneux.

Quartz Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Molyneux Quartz, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Molyneux Quartz, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Quartz marki Molyneux. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Quartz marki Molyneux reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Dazzling Gold Gucci Eau de Gucci Christian Dior Forever and Ever Dior Police Police Naked Pour Femme Lalique Claire de Nilang Tiffany Tiffany Il Profvmo Cafe Vert Charles Jourdan Inspiration Pacifica Lotus Garden The Body Shop White Gardenia DSH Perfumes Mimosa Jeanne Arthes Guipure & Silk Rose