Marki » M » orientalno - fougere « Grupy

Vanille Marine Molinard dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 1

karmelowy
morski

Vanille Marine marki Molinard to orientalno - fougere perfumy dla kobiet i mężczyzn. Vanille Marine został wydany w 1998 roku. Nutami głowy są szałwia muszkatołowa, karmel i wanilia; nutami serca są jaśmin, konwalia i jałowiec; nutami bazy są ambra, mech i nuty morskie.

Szałwia muszkatołowa Karmel Wanilia

Jaśmin Konwalia Jałowiec

Ambra Mech Nuty morskie

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vanille Marine by Molinard.

Vanille Marine Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Molinard Vanille Marine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Molinard Vanille Marine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vanille Marine marki Molinard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vanille Marine marki Molinard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Cerruti CerrutiSi Lancome Hypnôse Homme Carolina Herrera 212 Sexy Men Emanuel Ungaro Apparition Homme Intense Liz Claiborne Realities for Men Bugatti Bugatti Homme Jean Patou Patou pour Homme Ted Lapidus Ted Jacques Bogart Arabian Nights Bond No 9 Cooper Square Yves Saint Laurent La Nuit de L`Homme Le Parfum En Voyage Perfumes Poete de Carmel