Marki » M » orientalno - drzewne « Grupy

Patchouli Molinard dla kobiet i mężczyzn

Patchouli Molinard dla kobiet i mężczyzn

Patchouli marki Molinard to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Patchouli został wydany w 1999 roku. Nutami głowy są pomarańcza, kwiat afrykańskiej pomarańczy i geranium; nutą serca jest paczula; nutami bazy są drzewo sandałowe, wanilia i piżmo.

Pomarańcza Kwiat afrykańskiej pomarańczy Geranium

Paczula

Drzewo sandałowe Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Patchouli by Molinard.

Patchouli Recenzje Perfum

Dakini
Dakini

Orient w ogródku babuni. Tak mogę określić w skrócie ten zadziwiający zapach.
No z taką paczulą, to ja się raczej nie spotkałam.
Niby paczula, taka piwniczna i sucha, a tymczasem....
Wszystko na początku wydaje mi się, zgodnie z pamięcią (kiedyś testowałam ten zapach), właśnie takie szorstkie i surowe lecz paczulowe.
Ale jednak nie, nie jest tak prosto. Ta kompozycja nie idzie na łatwiznę, to tylko zmyłka, że mamy tu paczulową paczulę. Mamy też kawał warzywnego ogródka babuni czy też dumę działkowicza - bujne strąki bobu, które przy zrywaniu tryskają wręcz gorzkawymi aromatami, a potem przy obieraniu tak się napinają, że pachnie nimi całe nasze otoczenie.
No nie wiem czy to geranium, czy może kwiat pomarańczy takie cuda tu z paczulą wyprawia. W każdym razie efekt jest zabójczy.
Must have dla miłośników dziwacznych zapachów.
Mnie fascynuje i pociąga. Chyba dziwaczeję olfaktorycznie. ;)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Molinard Patchouli, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Molinard Patchouli, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Patchouli marki Molinard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Patchouli marki Molinard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Serge Lutens Miel De Bois Burberry Burberry Brit for Men Givenchy Les Parfums Mythiques - Organza Indecence Prada Prada Tendre John Varvatos John Varvatos Pierre Balmain Ambre Gris Cerruti Cerruti 1881 Black Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Dead Sexy Frederic Malle Vetiver Extraordinaire Sonoma Scent Studio Sienna Musk Rasasi Jaish CnR Create Aquarius for Men