Marki » M » kwiatowo - zielone « Grupy

Mimosa Molinard dla kobiet

Mimosa Molinard dla kobiet

Miałem: 1

żółtych kwiatów

Mimosa marki Molinard to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Mimosa został wydany w 1994 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak mimoza, nuty zielone, irys, ylang-ylang, drzewo sandałowe, heliotrop, wanilia i piżmo.

Mimoza Nuty zielone Irys Ylang-ylang Drzewo sandałowe Heliotrop Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mimosa by Molinard.

Mimosa Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Molinard Mimosa, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Molinard Mimosa, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mimosa marki Molinard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mimosa marki Molinard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Chaumet Chaumet ID Parfums Le Monde des Rêves Esteban Passion Bresil Lancaster Sunwater Crabtree & Evelyn Sarawak CB I Hate Perfume Tea/Rose Philosophy Pure Grace Boadicea the Victorious Delicate Michael Storer Genvieve American Beauty Beloved Moments Parfums 06130 Lierre Rose Jean Patou Vacances