Marki » M » kwiatowe « Grupy

Fleur de Figuier Molinard dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 4

mleczny
Fleur de Figuier Molinard dla kobiet Zdjęcia

Fleur de Figuier marki Molinard to kwiatowe perfumy dla kobiet. Fleur de Figuier został wydany w 1999 roku. Nutę głowy stanowi pomarańcza; nutami serca są galbanum i liść figi; nutą bazy jest cedr virginia.

Pomarańcza

Galbanum Liść figi

Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fleur de Figuier by Molinard.

Zara Fig

Fleur de Figuier Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Molinard Fleur de Figuier, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Molinard Fleur de Figuier, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fleur de Figuier marki Molinard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fleur de Figuier marki Molinard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jacomo Paradox Lalique Tendre Kiss Giorgio Beverly Hills Ocean Dream Nina Ricci L`Air du Temps L`Air du Printemps Celine Dion Spring in Provence DSH Perfumes la Rose Fleurette (Rose No. 2) Lanvin Eclat d`Arpege Limited Edition Jar Parfums Jardenia Lili Bermuda Pink Bronnley Lily of the Valley L`Occitane en Provence Fleur Cherie Van Cleef & Arpels Un Air de First