Marki » M » aromatyczne « Grupy

Double Fraîcheur pour Lui Molinard dla mężczyzn

Double Fraîcheur pour Lui Molinard dla mężczyzn

Double Fraîcheur pour Lui marki Molinard to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Double Fraîcheur pour Lui został wydany w 2000 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak gałka muszkatołowa, jagody jałowca, mięta, mech dębowy, wetyweria, rum, anyż i cytryna.

Gałka muszkatołowa Jagody jałowca Mięta Mech dębowy Wetyweria Rum Anyż Cytryna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Double Fraîcheur pour Lui by Molinard.

Double Fraîcheur pour Lui Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Molinard Double Fraîcheur pour Lui, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Molinard Double Fraîcheur pour Lui, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Double Fraîcheur pour Lui marki Molinard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Double Fraîcheur pour Lui marki Molinard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Kenzo KenzoKi White Lotus (Relaxing) Perry Ellis Portfolio Green for Men Benetton B. Clean Relax Parfums DelRae Eau Illuminee Givenchy Insense Ultramarine Blue Sky Van Heusen Van Heusen Penhaligon`s Lavandula Puma Urban Motion for Him DSH Perfumes Blue-Green: Arnica Gendarme 7 Sinful Scents Greed Playboy Ibiza Melvita Floral Water Witch Hazel