Marki » M » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Chypre d`Orient Molinard dla kobiet

Chypre d`Orient Molinard dla kobiet

Chypre d`Orient Molinard dla kobiet Zdjęcia

Chypre d`Orient marki Molinard to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Chypre d`Orient został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są mandarynka, neroli, bergamotka, jaśmin i galbanum; nutami serca są irys, jaśmin, róża i osmantus; nutami bazy są ambra, paczula, piżmo i mech dębowy.

Mandarynka Neroli Bergamotka Jaśmin Galbanum

Irys Jaśmin Róża Osmantus

Ambra Paczula Piżmo Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chypre d`Orient by Molinard.

Chypre d`Orient Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Molinard Chypre d`Orient, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Molinard Chypre d`Orient, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chypre d`Orient marki Molinard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chypre d`Orient marki Molinard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Christian Dior Diorella Trussardi Trussardi Lolita Lempicka The Heart-Catcher Sisley Eau du Soir 2007 Yves Rocher Comme une Evidence Le Parfum Jil Sander Jil Sander Bath and Beauty Katie Price aka Jordan Stunning Paris Hilton Tease Lancetti Madame Faberlic Sleza Yurate Stefano Canturi Canturi Galimard Soir De Grasse