Marki » M » kwiatowe « Grupy

Tres Chere Mizensir dla kobiet

Tres Chere Mizensir dla kobiet

morski
Tres Chere Mizensir dla kobiet Zdjęcia Tres Chere Mizensir dla kobiet Zdjęcia

Tres Chere marki Mizensir to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Tres Chere został wydany w 2017 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alberto Morillas. Nutę głowy stanowi kwiat pomarańczy; nutami serca są jaśmin, ambra i nuty morskie; nutami bazy są wanilia bourbon i australijskie drzewo sandałowe.

Kwiat pomarańczy

Jaśmin Ambra Nuty morskie

Wanilia bourbon Australijskie drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tres Chere by Mizensir.

Tres Chere Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mizensir Tres Chere, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mizensir Tres Chere, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tres Chere marki Mizensir. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tres Chere marki Mizensir reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Halloween Halloween Sun Lalique Flora Bella Diptyque L'Ombre Dans L'Eau Estée Lauder Pure White Linen Pink Coral Cafe Parfums Cafe Green Nicolai Parfumeur Createur Odalisque Victorinox Swiss Army Swiss Army for Her Eclectic Collections Moonstruck Yosh White Flowers 1.41 Costes Costes 2 DSH Perfumes Mimosa Jeanne Arthes Cassandra Bleu