Marki » M » orientalno - drzewne « Grupy

Tender Oud Mizensir dla kobiet i mężczyzn

Tender Oud Mizensir dla kobiet i mężczyzn

morski
Tender Oud Mizensir dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Tender Oud Mizensir dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Tender Oud marki Mizensir to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Tender Oud został wydany w 2017 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alberto Morillas. Nutami głowy są grejpfrut, kardamon i szafran; nutami serca są cypriol, mate i nuty morskie; nutami bazy są piżmo i cedr atlaski.

Grejpfrut Kardamon Szafran

Cypriol Mate Nuty morskie

Piżmo Cedr atlaski

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tender Oud by Mizensir.

Tender Oud Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mizensir Tender Oud, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mizensir Tender Oud, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tender Oud marki Mizensir. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tender Oud marki Mizensir reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Guerlain Habit Rouge Eau de Toilette Calvin Klein Obsession Night for Men Balenciaga Rumba Chanel Allure Pour Homme Serge Lutens Cedre Chanel Bois des Iles Ellen Tracy Ellen Tracy Liz Claiborne Spark for Men Diesel Only The Brave Music Animation Arno Sorel Shaman Gold Des Filles a la Vanille Patchouli Tendre Soupir Halston Man Amber