Marki » M » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Elixir de Musc Mizensir dla kobiet i mężczyzn

Elixir de Musc Mizensir dla kobiet i mężczyzn

Elixir de Musc Mizensir dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Elixir de Musc Mizensir dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Elixir de Musc marki Mizensir to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Elixir de Musc został wydany w 2017 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alberto Morillas. Perfumy zawierają takie składniki, jak irys, drzewo bursztynowe, piżmo, ambra i heliotrop.

Irys Drzewo bursztynowe Piżmo Ambra Heliotrop

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Elixir de Musc by Mizensir.

Elixir de Musc Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mizensir Elixir de Musc, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mizensir Elixir de Musc, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Elixir de Musc marki Mizensir. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Elixir de Musc marki Mizensir reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Givenchy Amarige Ylang-Ylang de Mayotte  2006 Issey Miyake L'Eau Bleu d'Issey Eau Fraiche Laura Biagiotti Donna Fresh Cannabis Rose Clean Wellness by Clean Purity Hilde Soliani Ti Amo: Iris Avon Bond Girl 007 Sweet Years Just Me Jil Sander Style Soft Apothia Pearl Angel Schlesser Esprit de Gingembre Pour Femme Sarantis B.U. Blossom