📡 Fragrantica team reporting Esxence live now from Milan, Italy! Click to watch! 📺

Marki » M » kwiatowe « Grupy

Verbena Flower Mistral dla kobiet

Verbena Flower Mistral dla kobiet

ziołowy

Verbena Flower marki Mistral to kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak mięta, imbir, kardamon, róża, cytryna amalfi i werbena.

Mięta Imbir Kardamon Róża Cytryna Amalfi Werbena

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Verbena Flower by Mistral.

Verbena Flower Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mistral Verbena Flower, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mistral Verbena Flower, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Verbena Flower marki Mistral. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Verbena Flower marki Mistral reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Calvin Klein Eternity Love Laura Biagiotti Biagiotti Due Donna Campos de Ibiza Jazmin Abercrombie & Fitch 41 Tous Metallic Celine Dion Spring in Provence Ormonde Jayne Tiare Ayala Moriel White Potion Lancome 2000 et Une Rose Norma Kamali Violette Marjorie Midgarden Fragrances Summersent Vicky Tiel Sensuel