Marki » M » orientalno - kwiatowe « Grupy

Miałem: 1 Chcę: 2

tuberozowy
ozonowy
Mimmina Mimmina dla kobiet Zdjęcia

Mimmina marki Mimmina to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są melon i bergamotka; nutami serca są tuberoza, fiołek i jaśmin; nutami bazy są drzewo sandałowe i piżmo.

Melon Bergamotka

Tuberoza Fiołek Jaśmin

Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mimmina by Mimmina.

Christian Lacroix

Mimmina Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mimmina Mimmina, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mimmina Mimmina, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mimmina marki Mimmina. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mimmina marki Mimmina reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Versace Crystal Noir Antonio Banderas Diavolo per Donna Al-Rehab Lailat Al Omer Halloween Halloween Tropical Montale Oriental Flowers Giorgio Armani Onde Extase La Perla Charme Lace Collection Montale Deep Roses Tonatto Profumi M'oma Jesus Del Pozo Ambar Alta Moda Midnight Dreams Bath House Indian Ginger and Orchid