Marki » M » aromatyczno - zielone « Grupy

Green, Green, Green and... Green Miller et Bertaux dla kobiet i mężczyzn

Green, Green, Green and... Green Miller et Bertaux dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 1

Green, Green, Green and... Green Miller et Bertaux dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Green, Green, Green and... Green marki Miller et Bertaux to aromatyczno - zielone perfumy dla kobiet i mężczyzn. Green, Green, Green and... Green został wydany w 2006 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, cedr virginia, kolendra, werbena cytrynowa, liść laurowy, mastyks i wetyweria.

Jaśmin Cedr Virginia Kolendra Werbena cytrynowa Liść laurowy Mastyks Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Green, Green, Green and... Green by Miller et Bertaux.

Green

Green, Green, Green and... Green Recenzje Perfum

dolce vita
dolce vita

Piękny, optymistyczny, organicznie świeży, figlarny bo pojawia się i znika wszędzie tam, gdzie się znajdziemy :)
Jeden z najlepszych świeżaków jakie poznałam. Dziewiczo świeży i jak u Magdy rozgniecione, soczyste listki.

Na upalne dni doskonały, potrafi też zaskoczyć jesienią.
Żaden z wymienionych składników nie był dla mnie rozpoznawalny ale całość tworzy przepiękny, zielony,soczysty bukiet.
Trwałość i projekcja dobra.
Polecam wielbicielom czystych,zdrowych roślin :)

Magda14012
Magda14012

Dałabym sobie palec uciąć, że czuję listki bazylii. Optymistyczny, zielony koktail. Bardzo dobra projekcja. Myślę, że w upalne letnie dni daje upragnione odświeżenie. Polecam do testów wszystkim, którzy doceniają rozgniecione zielone listki, krzaczory i niekoniecznie muszą latem pachnieć cytrusowo

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Miller et Bertaux Green, Green, Green and... Green, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Miller et Bertaux Green, Green, Green and... Green, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Green, Green, Green and... Green marki Miller et Bertaux. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Green, Green, Green and... Green marki Miller et Bertaux reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - zielone
Bruno Banani Bruno Banani Man Yves Saint Laurent Rive Gauche pour Homme Monotheme Fine Fragrances Venezia Green Tea Liz Claiborne Claiborne Sport Liz Claiborne Curve for Men Guy Laroche Horizon Nasomatto Hindu Grass L`Artisan Parfumeur The Pour Un Ete Jasper Conran Jasper Conran II Man Hugo Boss Hugo by Karim Rashid Adidas Adidas Woman Fitness Fresh Jalaine Green Tea