Marki » M » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Fleurs de Sel Miller Harris dla kobiet

Fleurs de Sel Miller Harris dla kobiet

ziołowy
słony

Fleurs de Sel marki Miller Harris to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Fleurs de Sel został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są rozmaryn, tymianek, szałwia muszkatołowa, dzięgiel i sól; nutami serca są irys, róża i narcyz; nutami bazy są skóra, ambra, mech dębowy i wetyweria.

Rozmaryn Tymianek Szałwia muszkatołowa Dzięgiel Sól

Irys Róża Narcyz

Skóra Ambra Mech dębowy Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fleurs de Sel by Miller Harris.

Eau des Merveilles

Fleurs de Sel Recenzje Perfum

Południca
Południca

Początek piękny, bardzo aromatyczny, gorzko zadziorny z ostrym akordem skóry. Dość mocno wyczuwam szałwię muszkatołową i tymianek. Niestety z czasem na mojej skórze zapach się mocno wysładza, pojawia się nuta "szamponu familijnego" i mocno dla mnie nieprzyjemny w odbiorze kontrast pomiędzy słodyczą i "słonością". W końcowej fazie zapach staje się na mojej skórze wręcz bliźniaczo podobny do Eau des merveilles, którego niestety nie lubię.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Miller Harris Fleurs de Sel, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Miller Harris Fleurs de Sel, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fleurs de Sel marki Miller Harris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fleurs de Sel marki Miller Harris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Sarah Jessica Parker Lovely Liquid Satin Mypa Madonna Nudes 1979 Kiss Yves Rocher En Avril Un Soir Katie Price aka Jordan Stunning Sisley Eau du Soir 2008 Sonoma Scent Studio Vintage Rose Nicolai Parfumeur Createur Week End a Deauville David & Victoria Beckham Signature Story for Her Illume Happiology Sunshower Brut Parfums Prestige Audace O Boticario Accordes Harmonia Faberlic Sleza Yurate