Marki » M » orientalno - kwiatowe « Grupy

Sexy Amber Michael Kors dla kobiet

Sexy Amber Michael Kors dla kobiet Zdjęcia Sexy Amber Michael Kors dla kobiet Zdjęcia Sexy Amber Michael Kors dla kobiet Zdjęcia Sexy Amber Michael Kors dla kobiet Zdjęcia

Sexy Amber marki Michael Kors to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Sexy Amber został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Harry Fremont. Perfumy zawierają takie składniki, jak ambra, białe kwiaty i drzewo sandałowe.

Ambra Białe kwiaty Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sexy Amber by Michael Kors.

Allure eau de parfum
Allure
Wonderlust
Glam Jasmine

Sexy Amber Recenzje Perfum

Aleksxs
Aleksxs

Mam właśnie małą ich próbkę i po pierwszym dniu ich używania myślałam: A może kupię, jednak przeszło mi. Uznałam, że są inne piękniejsze perfumy
Owszem Sexy Amber są to pociągające perfumy lecz spokojnie na co dzień do używania ale jeszcze nie usłyszałam: Czym tak ładnie pachniesz? hmmm dziwne.
Sexy Amber to zdecydowanie połączenie Ambry, drzewa sandałowego, bursztynu i białych kwiatów. Ale jak tu jedna dziewczyna zaznaczyła: także tam czuję oprócz drzewa sandałowego, paczule. Sexy Amber moim zdaniem ma w sobie 2 zapachy: początkowo pachnie zdecydowanie ambrą, paczulą sandałem, i bursztynem a pod koniec z ciepłego orientalno-ambrowego-drzewnego staje się pudrowo-balsamiczny, trochę takie mydło z białych kwiatów ale wciąż ciut ambrowy.
Sexy Amber utrzymuje się na ciele no w porywach 5h i a jego projekcja jest słaba lub przeciętna. Gdy jest cieplej bardziej się jego woń unosi. Moim zdaniem warto je wypróbować bo jest to ciekawy zapach. Osobiście podoba mi się.

2017
Sylwia74
Sylwia74

Najbardziej bezpieczny zapach w mojej perfumowej garderobie. Bezpieczny a przez to trochę nudny. Na pewno nie seksowny ale do biura i na spacer z dzieckiem idealny. Nazwa perfum nie ma nic wspólnego z zawartością flakonu. Perfumy dość słodkie, kremowe, jednakże dla mnie bardziej kwiatowe niż orientalne. Bardzo kobiece i eleganckie, delikatne wręcz powiedziałabym grzeczne. Jednak są dni kiedy lubię je nosić. Kiedy chcę odpocząć od orientu, kadzideł, wszelkich słodkości i przypraw. W Sexy Amber wyczuwam głównie słodkie kwiaty i ambrę. Butelka prosta, bardzo nowoczesna ale głowy nie urywa.

elektrokot
elektrokot

Bardzo ładny zapach. Obiektywnie:D Jeden z serii bezpiecznych, ogólnie aprobowanych. Nie ma tu nic, co mogłoby się nie podobać. Białe kwiaty w dawce umiarkowanej i wyważonej przez drzewo sandałowe. Ma dobre parametry-czuję je i widzę, że inni też, bo czasem się wwąchują i pytają. Co prawda używam ich sporadycznie, ale mieć warto tak, jak jakieś Burberry w kolekcji. Na wypadek olfaktorycznego kryzysu.

Malzka
Malzka

Faktycznie bardzo przypominają Allure ale nie posiadają rozwinięcia i głębi Chanel. Bardzo ładne perfumy. Sexy na pewno, amber nie - chyba że Amber Heard ;) Mogą się z nią kojarzyć owszem. Dość słodkie, ciepłe, raczej linearne. Czuć każdy ze składników, najmniej żywicę bursztynową. Wstęp przypominający wyżej wspomniane Allure przygasa i potem pozostają niezmienne przez cały czas. Projekcja na odległość ramion, trwałość 6h. Na upały nie nadają się podobnie jak Chanel, jak dla mnie znacznie piękniejsze są w dni poniżej 20 stopni na zew. Nie są odkrywcze ale za to kobiece i magnetyczne. Mnie się bardzo podobają.

Adrianna
Adrianna

Zachęcona opiniami, nie tylko na stronie Fragrantici, postanowiłam sprawdzić to małe złote cudo :o)
Przepraszam wszystkich, dla których zapach ten podobny jest do Chanel " Allure" ( akurat ten zapach mam w swojej perfumiastej kolekcji ) ,ale w zupełności zgadzam się z moją poprzedniczką. Może mają coś podobnego w otwrarciu , ale po chwili każdy z nich to inna bajka.

Zapach od pana Korsa zdecydowanie dla miłośniczek sandałowca.Nie wiem czemu, ale ja czuję tu paczule, kaszmir czy coś podobnego. Zapach ciepły, otulający,jak szalik z kaszmiru właśnie.Jak dla mnie zapach na porę jesienno- zimową. Zapach nie z kategorii ciężkich czy słodkich.
Wszystko wyważone do fajnej równowagi. Nie zmęczy nikogo.

Jeśli mogę to zapach ten do złudzenia przypomina mi Next- "Cashmere". Oczywiście ile nosów tyle opinii, więc się nie mądrze :o)
I choć to nie do końca moja bajka to zdecydowanie warto przetestować. A ja skuszę się na niego ,jak na dworze zrobi się już chłodno.

fabiolkaa
fabiolkaa

Cudowny zapach - jak dla mnie najpiękniejszy z całej 'trójcy' Michael'a Kors'a. Otulający i uwodzicielski, chociaż nie zaryzykowałabym stwierdzenia, że tylko i wyłącznie na wieczory. Myślę, że równie dobrze sprawdzi się w jesienne i zimowe poranki.
Początek mocno przyprawowy - chłopak stwierdził, że pachnę jak dobre, niemieckie pierniczki. Chwilę później zapach staje się dużo łagodniejszy i pięknie kremowy. Wielbicielki sandałowca będą zachwycone, bo to bardzo ciekawa i seksowna jego odsłona! :)

Trwałość jak u Kors'a - bez zarzutu, projekcja bardzo dobra - piękny ogonek.
Na anglojęzycznej fragrantice wiele dziewczyn porównuje je do Allure - i rzeczywiście mają coś z klasyka, ale nie spodziewajmy się jego kopii - początek może i wspólny, ale później każdy z nich idzie swoją drogą.

Warto przetestować :)

48.25 USD
Michael Kors Sexy Amber Eau De Parfum for women 1.7 oz
Michael Kors Sexy Amber Eau De Parfum for women 1.7 oz
56.99 USD
Michael Kors Sexy Amber by Michael Kors Eau de Parfum Spray 1.7 oz Unboxed for Women
Beautyspin.com
63.99 USD
Michael Kors Sexy Amber by Michael Kors Eau de Parfum Spray 1.7 oz for Women
Michael Kors Sexy Amber by Michael Kors Eau de Parfum Spray 1.7 oz for Women
67.99 USD
Michael Kors Sexy Amber by Michael Kors Eau de Parfum Spray 1.7 oz Body Lotion 3.4 oz Body Wash 3.4 oz for Women
FragranceX.com
75.59 USD
Michael Kors Sexy Amber Perfume by Michael Kors, 3.4 oz Eau De Parfum Spray for Women
StrawberryNET.com
Michael Kors Sexy Amber by Michael Kors Eau de Parfum Spray 3.4 oz for Women
Michael Kors Sexy Amber by Michael Kors Eau de Parfum Spray 3.4 oz for Women
EDP Mini 3.4oz
88.99 USD
Michael Kors Sexy Amber by Michael Kors Eau de Parfum Spray 3.4 oz Body Creme 3.4 oz eau de Parfum .24 oz Mini for Women
StrawberryNET.com
Eau De Parfum 6.3oz
138.00 USD
Michael Kors Sexy Amber Eau de Parfum, 6.3 oz
Michael Kors Sexy Amber Eau de Parfum, 6.3 oz

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Michael Kors Sexy Amber, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Michael Kors Sexy Amber, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sexy Amber marki Michael Kors. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sexy Amber marki Michael Kors reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Bvlgari Jasmin Noir Gucci Gucci Guilty Lancome Hypnose Cacharel Noa Givenchy Ange ou Demon Narciso Rodriguez Narciso Poudree Chanel Allure eau de parfum Guerlain Shalimar Parfum Initial Gucci Gucci Guilty Intense Narciso Rodriguez Narciso Calvin Klein Euphoria Yves Saint Laurent Manifesto Roberto Cavalli Roberto Cavalli Nero Assoluto Guerlain Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau Chanel Chanel N°5 Eau Premiere Serge Lutens La Fille de Berlin Estée Lauder Sensuous Hermes Eau des Merveilles Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Christian Dior Dior Addict