Marki » M » cytrusowe « Grupy

Voyages Naturels - Grapefruit From Argentina Memo Paris dla kobiet i mężczyzn

Voyages Naturels - Grapefruit From Argentina Memo Paris dla kobiet i mężczyzn

gorzki
aldehydowy

Voyages Naturels - Grapefruit From Argentina marki Memo Paris to cytrusowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Voyages Naturels - Grapefruit From Argentina został wydany w 2008 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak grejpfrut.

Grejpfrut

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Voyages Naturels - Grapefruit From Argentina by Memo Paris.

Voyages Naturels - Grapefruit From Argentina Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Memo Paris Voyages Naturels - Grapefruit From Argentina, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Memo Paris Voyages Naturels - Grapefruit From Argentina, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Voyages Naturels - Grapefruit From Argentina marki Memo Paris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Voyages Naturels - Grapefruit From Argentina marki Memo Paris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
Agatha Ruiz de la Prada Agua de Agatha Ruiz de la Prada Salvatore Ferragamo Tuscan Soul D`Orsay Etiquette Bleue Jo Malone London Grapefruit Hermes Eau d`Orange Verte L`Erbolario Citrus Tonatto Profumi Iss Krigler Relaxing Verbena 29 Susanne Lang Sula Sun-Kissed Citrus Anthousa Citrus Sorbet Ortigia Sicilia Sicilian Lime Coleen Rooney Coleen X Summer