Marki » M » kwiatowe « Grupy

Sundance Memo Paris dla kobiet

Sundance Memo Paris dla kobiet

tuberozowy
Sundance Memo Paris dla kobiet Zdjęcia Sundance Memo Paris dla kobiet Zdjęcia Sundance Memo Paris dla kobiet Zdjęcia Sundance Memo Paris dla kobiet Zdjęcia

Sundance marki Memo Paris to kwiatowe perfumy dla kobiet. Sundance został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alienor Massenet. Nutami głowy są gruszka, bergamotka i cytryna; nutami serca są tuberoza, irys, papryczka pimento i gardenia tahitańska; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka i piżmo.

Gruszka Bergamotka Cytryna

Tuberoza Irys Papryczka pimento Gardenia tahitańska

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sundance by Memo Paris.

Sundance Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Memo Paris Sundance, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Memo Paris Sundance, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sundance marki Memo Paris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sundance marki Memo Paris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

S.T. Dupont S.T. Dupont Blanc Nicolai Parfumeur Createur Number One Guerlain Cherry Blossom Guerlain Lovely Cherry Blossom Gold Sparkles Ormonde Jayne Sampaquita Jessica McClintock Jessica McClintock Carla Bulgaria Roses Beauty Carla Calvin Klein Eternity Summer 2009 Maitre Parfumeur et Gantier Bahiana Ulric de Varens Varens essentiel Rose Glamour Il Profvmo Multiflor Line Songe de Tulipe Il Profvmo Soliflor Line Vent de Jasmin