Marki » M » drzewno - aromatyczne « Grupy

Moon Safari Memo Paris dla kobiet i mężczyzn

Moon Safari Memo Paris dla kobiet i mężczyzn

skórzany
Moon Safari Memo Paris dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Moon Safari Memo Paris dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Moon Safari marki Memo Paris to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Moon Safari został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alienor Massenet. Nutami głowy są grejpfrut, cytryna amalfi, gorzka pomarańcza i mandarynka; nutami serca są wetyweria, neroli, szałwia, werbena cytrynowa i pierwiosnek; nutami bazy są fasolka tonka i skóra.

Grejpfrut Cytryna Amalfi Gorzka pomarańcza Mandarynka

Wetyweria Neroli Szałwia Werbena cytrynowa Pierwiosnek

Fasolka tonka Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Moon Safari by Memo Paris.

Moon Safari Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Memo Paris Moon Safari, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Memo Paris Moon Safari, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Moon Safari marki Memo Paris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Moon Safari marki Memo Paris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Avon Christian Lacroix Noir Escada Escada Moon Sparkle pour Homme Jean Paul Gaultier Monsieur Eau du Matin Michael Jordan Jordan Christian Dior Fahrenheit Summer 2007 Etro Messe de Minuit GianMarco Venturi GMV 2001 Pacifica Avalon Juniper Borsalino Cologne Intense Roxana Illuminated Perfume Q Arno Sorel Shaman Sport Atelier Cologne Oolang Infini