Marki » M » drzewno - aromatyczne « Grupy

Moon Fever Memo Paris dla kobiet i mężczyzn

Moon Fever Memo Paris dla kobiet i mężczyzn
Mam
Miałem
Chcę
Kocham
Lubię
Nie lubię
zima
wiosna
lato
jesień
dzień
wieczór
Osób głosujących: 1
kobieta 25- 25+
mężczyzna 25- 25+

Miałem: 1

główne akordy
cytrusowy
aromatyczny
zielony
drzewny
świeży
Zdjęcia
Moon Fever Memo Paris dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Moon Fever marki Memo Paris to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Moon Fever został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są gorzka pomarańcza, grejpfrut i cytryna; nutami serca są neroli, werbena cytrynowa i szałwia muszkatołowa; nutami bazy są wetyweria, skóra i fasolka tonka.

Perfume rating: 5.00 out of 5 with 1 votes.

Perfumowa Piramida

Górne Nuty
Gorzka pomarańcza Grejpfrut Cytryna

Środkowe Nuty
Neroli Werbena cytrynowa Szałwia muszkatołowa

Dolne Nuty
Wetyweria Skóra Fasolka tonka

Wyczuwalne składniki na bazie waszych głosów

Loading...

Trwałość

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
bardzo słaba 0
 
słaba 0
 
przeciętna 0
 
duża 0
 
bardzo duża 0
 

Projekcja

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
łagodna 0
 
przeciętna 0
 
duża 0
 
olbrzymia 0
 

Advertisement

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Moon Fever by Memo Paris.

Ten zapach przypomina mi...  

Advertisement

Moon Fever Recenzje Perfum

MrGwyn
MrGwyn

Początek to skoncentrowany ogół wszystkich nut, przy czym tonka już teraz się pyszni. Po tym ładnym wstępnym wstępie nastaje nieciekawa dla mnie faza. Tworzą ją takie komponenty jak cytryna, lippia (głównie), nie najlepsza odsłona pomarańczowych cytrusów, wetiweria i szałwia muszkatołowa, które razem tworzą nieapetyczną dla mnie cytrusowo-trawiastą papkę. I tu pojawia się kruczek. To było wyprowadzenie mnie w pole. W krótkim czasie zaszła całkowita przemiana i to na lepsze. Górę wzięła tonka i cytrynkowe neroli. I tak łączą się te dwa składniki wraz z wetiwerią, lekką mącznością i ciemnymi laskami wanilii, a w tle ciągła obecność skórzanego akordu. Do tego dołączone są słodkie, delikatne nutki miąższu i soku pomarańczowych cytrusów. Także skóra pełni rolę takiego jeszcze dalszego tła, które jest jednocześnie otoczką wygenerowaną wokół bardziej wewnętrznych i wyraźniejszych nut.
Wybaczyłem mu nie najciekawszy początek za ciekawie pokazaną głębię tonki i przesuwam Moon Fever na najwyższą półeczkę.

Sep
27
2014

Dodaj własną recenzję

Zostań członkiem naszej społeczności miłośników perfum, a będziesz mógł dodawać własne recenzje.

Sponsored offers:

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Memo Paris Moon Fever, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Memo Paris Moon Fever, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Moon Fever marki Memo Paris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Moon Fever marki Memo Paris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Advertisement

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Pal Zileri Sartoriale Calvin Klein CK One Summer 2007 Roccobarocco Mouse Cologne Montblanc Homme Exceptionnel Nobile 1942 Vespri Esperidati for Men Fred Hayman 273 Indigo for Men Carthusia Ligea (Ligea la Sirena) Victorinox Swiss Army Swiss Unlimited Roxana Illuminated Perfume Q Pierre Guillaume Bois Naufrage CB I Hate Perfume Revelation Pierre Guillaume Fareb

Advertisement

Popularne marki i zapachy: