Marki » M » kwiatowo - zielone « Grupy

Kedu Memo Paris dla kobiet i mężczyzn

Kedu Memo Paris dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 3 Chcę: 3

Kedu Memo Paris dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Kedu Memo Paris dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Kedu Memo Paris dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Kedu marki Memo Paris to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet i mężczyzn. Kedu został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alienor Massenet. Nutami głowy są grejpfrut, neroli i mandarynka; nutami serca są mate, frezja, róża i piwonia; nutami bazy są mech, białe piżmo i sezam.

Grejpfrut Neroli Mandarynka

Mate Frezja Róża Piwonia

Mech Białe piżmo Sezam

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Kedu by Memo Paris.

Kedu Recenzje Perfum

Beata Maria
Beata Maria

Nie mogę zdecydować się czy kliknąć 'lubię', ponieważ nie tego oczekiwałam od Kedu co mi się objawiło.Jednocześnie na pewno nie zaznaczę opcji "nie lubię" bowiem byłoby to również nie prawdziwe. Dlaczego?,ponieważ Kedu jest zapachem słodkim i obiektywnie rzecz biorąc może się podobać, jednak dla mnie jest ZA słodki. Ta słodycz przeszkadza mi i jest ona o tyle dziwna, że przede wszystkim pachną kwiaty ale jest jeszcze coś ulepkowatego i to mnie drażni. Nie jest to sezam sam w sobie ale może czymś go okraszono. Owoców cytrusowych z głowy kompozycji w ogóle nie odnotowałam, od razu ta słodycz.... bardzo nastawiałam się na nuty bazowe ale ich niestety nie mogę wyłowić z tego ulepu. Bardzo ładny skład, dobra trwałość, projekcja na długość ramion, śliczny flakonik i nie moja bajka wewnątrz. Trudno, miłości nie będzie, chociaż zapach jest godny polecenia. Być może na innej skórze wydobędzie całą krasę wszystkich składników....

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Memo Paris Kedu, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Memo Paris Kedu, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Kedu marki Memo Paris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Kedu marki Memo Paris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carner Barcelona Costarela Pierre Guillaume PG25 Indochine Byredo Gypsy Water Chanel Chanel No 19 Poudre Serge Lutens Santal Majuscule Yves Saint Laurent Belle d`Opium Pierre Guillaume PG12 Hyperessence Matale James Heeley L'Amandiere Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Fico di Amalfi Penhaligon`s Juniper Sling Mugler Mugler Cologne Marc Jacobs Marc Jacobs Diptyque Eau de Lierre Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 Hermes L’Ambre des Merveilles Serge Lutens Chergui Pierre Guillaume Myrrhiad Hugo Boss BOSS The Collection Silk & Jasmine Agonist Solaris Yosh Ginger Ciao 2.27