Marki » M » kwiatowe « Grupy

Jannat Memo Paris dla kobiet i mężczyzn

Jannat Memo Paris dla kobiet i mężczyzn

Jannat Memo Paris dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Jannat Memo Paris dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Jannat Memo Paris dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Jannat marki Memo Paris to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Jannat został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alienor Massenet. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, cytryna amalfi, petitgrain, mandarynka, plumeria, neroli, fasolka tonka, piżmo, szałwia muszkatołowa i liatra.

Bergamotka Cytryna Amalfi Petitgrain Mandarynka Plumeria Neroli Fasolka tonka Piżmo Szałwia muszkatołowa Liatra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jannat by Memo Paris.

Jannat Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Memo Paris Jannat, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Memo Paris Jannat, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jannat marki Memo Paris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jannat marki Memo Paris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Michael Kors Very Michael Kors Fresh Pink Jasmine The Body Shop The Spirit of Moonflower The Healing Garden In Bloom Loewe Aire Loewe Nicolas Danila Polynesian Gardens Adidas Adidas Woman Citrus Energy Paul Smith Paul Smith Rose Summer Edition Caswell Massey Casma Floris Gardenia Taylor of London White Lily of the Valley Susan McCray Nightfall