Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Inlé Memo Paris dla kobiet

Inlé Memo Paris dla kobiet

Miałem: 1

Inlé Memo Paris dla kobiet Zdjęcia Inlé Memo Paris dla kobiet Zdjęcia Inlé Memo Paris dla kobiet Zdjęcia

Inlé marki Memo Paris to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Inlé został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alienor Massenet. Nutami głowy są dzięgiel, mięta i bergamotka; nutami serca są przyprawy, osmantus, jaśmin i mate; nutami bazy są irys, piżmo i cedr.

Dzięgiel Mięta Bergamotka

Przyprawy Osmantus Jaśmin Mate

Irys Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Inlé by Memo Paris.

Inlé Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Memo Paris Inlé, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Memo Paris Inlé, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Inlé marki Memo Paris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Inlé marki Memo Paris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Fendi Celebration Dolce&Gabbana D&G Light Blue Cacharel Noa Perle Givenchy Les Parfums Mythiques - Eau de Givenchy Givenchy Absolutely Givenchy Juventus 1897 Woman Geoffrey Beene Chance Givenchy Jardin d`Interdit Sweet Swing Ella Mikao Yujin Floa Melange Perfume Melange Solid Perfume Fruit Roccobarocco Tre Galimard Lapis Lazuli