Marki » M » kwiatowe « Grupy

Granada Memo Paris dla kobiet

Granada Memo Paris dla kobiet

Granada Memo Paris dla kobiet Zdjęcia

Granada marki Memo Paris to kwiatowe perfumy dla kobiet. Granada został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alienor Massenet. Nutami głowy są kwiat afrykańskiej pomarańczy, bergamotka i grenadyna; nutami serca są jaśmin i heliotrop; nutami bazy są fasolka tonka, wanilia, nuty drzewne i piżmo.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Bergamotka Grenadyna

Jaśmin Heliotrop

Fasolka tonka Wanilia Nuty drzewne Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Granada by Memo Paris.

Granada Recenzje Perfum

garygarfild
garygarfild

grenadyna w lukrze jak dla mnie. Słodycz przelukrowana.Trwałość niezła.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Memo Paris Granada, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Memo Paris Granada, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Granada marki Memo Paris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Granada marki Memo Paris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Dior Passage No.4 Annick Goutal Le Muguet Emanuel Ungaro U by Ungaro for Her Halloween Halloween Fatal Rose Korloff Paris Kn°III Kai Kai Avon Odyssey Celine Dion Spring in Provence Coach Peony Splash Ayala Moriel White Potion M. Micallef Les 4 Saisons: Hiver Henri Bendel Rose & Oud