Marki » M » orientalno - kwiatowe « Grupy

Eau de Memo Memo Paris dla kobiet i mężczyzn

Eau de Memo Memo Paris dla kobiet i mężczyzn

skórzany

Eau de Memo marki Memo Paris to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Eau de Memo został wydany w 2017 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alienor Massenet. Nutami głowy są bergamotka, cytryna i zielona herbata; nutami serca są jaśmin, irys i szafran; nutami bazy są białe piżmo, mech i skóra.

Bergamotka Cytryna Zielona herbata

Jaśmin Irys Szafran

Białe piżmo Mech Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Memo by Memo Paris.

Eau de Memo Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Memo Paris Eau de Memo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Memo Paris Eau de Memo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Memo marki Memo Paris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Memo marki Memo Paris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Annayake Yukimi NafNaf NafNaf Bath and Body Works Moonlight Path Leonard Balahe Caron Montaigne Dana Heaven Sent Lalique Cascade Limited Edition 2010 Regency Cosmetics Bal de Bain Filles des Iles Floral Sensuel Givenchy Play For Her Shiseido Memoire En Voyage Perfumes Carmel Boheme