Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Amber, Plum & Vanilla Orchid Melange Perfume dla kobiet i mężczyzn

Amber, Plum & Vanilla Orchid Melange Perfume dla kobiet i mężczyzn

Amber, Plum & Vanilla Orchid Melange Perfume dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Amber, Plum & Vanilla Orchid Melange Perfume dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Amber, Plum & Vanilla Orchid marki Melange Perfume to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Amber, Plum & Vanilla Orchid został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Denise Estrada. Perfumy zawierają takie składniki, jak ambra, wanilia i kwiat śliwy.

Ambra Wanilia Kwiat śliwy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Amber, Plum & Vanilla Orchid by Melange Perfume.

Amber, Plum & Vanilla Orchid Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Melange Perfume Amber, Plum & Vanilla Orchid, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Melange Perfume Amber, Plum & Vanilla Orchid, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Amber, Plum & Vanilla Orchid marki Melange Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Amber, Plum & Vanilla Orchid marki Melange Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Clinique Clinique Happy Glimmering Puma Puma Create Manuel Canovas Pink Riviera Joop! Joop! Thrill Woman Creed Acqua Fiorentina Montgomery Taylor Ambra di Venezia S. Cute Sweet Amour Apple Luxe Violet Rothenstein Deja Vu 2 Mexx XX by Mexx Lovesome Space NK Tuberoli Korloff Paris Korloff Oriflame Cherries