Marki » M » orientalno - kwiatowe « Grupy

Ray Maryaj dla kobiet

Ray Maryaj dla kobiet

Ray marki Maryaj to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są pomarańcza, bergamotka i morela; nutami serca są róża i jaśmin; nutami bazy są paczula, wetyweria i wanilia.

Pomarańcza Bergamotka Morela

Róża Jaśmin

Paczula Wetyweria Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ray by Maryaj.

Ray Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Maryaj Ray, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Maryaj Ray, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ray marki Maryaj. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ray marki Maryaj reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Elizabeth Arden Red Door Britney Spears In Control Curious Revlon Fire & Ice Mila Schön Mila Schön Lei Kate Moss Vintage Lolita Lempicka Eau de Minuit - Midnight Fragrance Floris Snow Rose Ayala Moriel Indigo DSH Perfumes Cielle Rasasi Attar Mubakhar Yves Rocher 8e Jour Nejma Nejma 4