Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Velocity Mary Kay dla kobiet

Velocity Mary Kay dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

tropikalny

Velocity marki Mary Kay to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Rodrigo Flores-Roux. Nutami głowy są banan, kwiaty, orchidea i mangostan; nutami serca są klementynka i różanecznik; nutami bazy są jeżyna i nuty drzewne.

Banan Kwiaty Orchidea Mangostan

Klementynka Różanecznik

Jeżyna Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Velocity by Mary Kay.

Clinique Happy

Velocity Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mary Kay Velocity, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mary Kay Velocity, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Velocity marki Mary Kay. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Velocity marki Mary Kay reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

beauty at ebay
Clarins Par Amour Toujour Christian Dior Midnight Charm Escada Tropical Punch Ralph Lauren Ralph Cool Hugo Boss Pure Purple Esprit Connect for Us Celine Collection Pastel Crazylibellule and the Poppies L`Olfactive 122 Breil Milano My Breil Donna Karan DKNY Women Summer Clean Clean Summer Eau Fraiche Arno Sorel It Is