Marki » M » kwiatowe « Grupy

Tribute for Women Mary Kay dla kobiet

Tribute for Women Mary Kay dla kobiet

tuberozowy
Tribute for Women Mary Kay dla kobiet Zdjęcia

Tribute for Women marki Mary Kay to kwiatowe perfumy dla kobiet. Tribute for Women został wydany w 1990 roku. Nutę głowy stanowi brzoskwinia; nutami serca są goździk (roślina), tuberoza, irys, frezja, jaśmin, konwalia i narcyz; nutą bazy jest piżmo.

Brzoskwinia

Goździk (roślina) Tuberoza Irys Frezja Jaśmin Konwalia Narcyz

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tribute for Women by Mary Kay.

Tribute for Women Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mary Kay Tribute for Women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mary Kay Tribute for Women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tribute for Women marki Mary Kay. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tribute for Women marki Mary Kay reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Ysatis Iris Victorio & Lucchino Abril Yves Saint Laurent Paris Roses Enchantees Montana Suggestion Eau Cuivree Cacharel Anais Anais Flower Edition Cafe Parfums Cafe Green Molinard Bois Fleuri Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Vanille Marc Jacobs Daisy Garland Issey Miyake A Scent by Issey Miyake Eau de Parfum Florale Jill Stuart Night Blooming Lily Versace Vanitas