Marki » M » kwiatowe « Grupy

Pure Bliss Mary Kay dla kobiet

Pure Bliss Mary Kay dla kobiet

lactonic
lekko korzenny

Pure Bliss marki Mary Kay to kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty kwiatowe, róża i osmantus.

Nuty kwiatowe Róża Osmantus

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pure Bliss by Mary Kay.

Pure Bliss Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mary Kay Pure Bliss, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mary Kay Pure Bliss, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pure Bliss marki Mary Kay. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pure Bliss marki Mary Kay reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Comme des Garcons Comme des Garcons 2 Flower Power Givenchy Amarige Mimosa de Grasse Millesime Gres Cabotine Perry Ellis 360° White Victorio & Lucchino Carmen Prince 3121 Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Rose Hugo Boss Femme L`Eau Fraiche Profumum Roma Tuberosa Caron Or et Noir Nina Ricci L`Air du Temps Cristal d`Or Succes de Paris Dreaming Princess