Marki » M » kwiatowe « Grupy

Forever Orchid Mary Kay dla kobiet

Forever Orchid Mary Kay dla kobiet

lekko korzenny

Forever Orchid marki Mary Kay to kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak orchidea i wanilia.

Orchidea Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Forever Orchid by Mary Kay.

Forever Orchid Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mary Kay Forever Orchid, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mary Kay Forever Orchid, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Forever Orchid marki Mary Kay. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Forever Orchid marki Mary Kay reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Very Irresistible Rose Centifolia de Châteauneuf de Grasse 2006 Jacadi Jacadi Eau de Senteur L`Occitane en Provence Eau de la Recolte Bleue Monotheme Fine Fragrances Venezia Iris of Tuscany Jean Patou Amour Amour Harajuku Lovers Harajuku Lovers Sunshine Cuties Baby Crazylibellule and the Poppies Les Garconnes Josephine Jonquille Vicky Tiel Sirene John Galliano John Galliano Eau de Toilette Carolina Herrera 212 Ice Yardley English Rose Marilyn Miglin Four White Flowers