Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Honey Marc Jacobs dla kobiet

Honey Marc Jacobs dla kobiet

Mam: 14 Miałem: 9 Chcę: 13 Ukochany zapach: 1

miodowy

Honey marki Marc Jacobs to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Honey został wydany w 2013 roku. Honey stworzyli Annie Buzantian i Ann Gottlieb. Nutami głowy są gruszka, mandarynka i poncz; nutami serca są wiciokrzew, kwiat pomarańczy i brzoskwinia; nutami bazy są miód, wanilia i nuty drzewne.

Gruszka Mandarynka Poncz

Wiciokrzew Kwiat pomarańczy Brzoskwinia

Miód Wanilia Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Honey by Marc Jacobs.

Honey Recenzje Perfum

silicarous
silicarous

Jedne z moich pierwszych perfum. Przyznam bez bicia, kupiłam je głównie dla flakonu. O ile ogólnie lubię te proste i minimalistyczne, flakon Honey mnie oczarował. Jest uroczy. A niektórzy twierdzą że kiczowaty. ;)

Dla mnie w tych perfumach zero jest miodu. Zresztą, w ogóle nie odbieram go jako słodki zapach. Bardziej jako „owocowo-alkoholowy”. To musi być ten poncz więc.
Fajnie i przyjemnie nosi się go w ciepłe dni, byle nie za ciepłe. Nie dusi, trwałość ma raczej Jacobsową = średnią w kierunku słabej.

Szczerze? Mam 100ml od ponad roku, zużyłam niewiele. Flakon zostawię, ale kolejnego już nie kupię. Honey brak jest tego „WOW”, którego w perfumach szukam.

kpnz
kpnz

Oj słabiutki ten miodek. To raczej landrynka miodowa dla dziewczynek. Na początku myślałam, że próbka jest zepsuta, bo zapach jest tak słabiutki, że praktycznie prześwituje przez niego wzmacniacz alkoholowy. Po kilku minutach pojawia się karmelowy miodek w otoczeniu delikatnych kwiatuszków. Zapach równie słaby jak Daisy Dream, ale ten drugi jest zdecydowanie ciekawszy pod każdym względem. Ten zapach, mam wrażenie, zrobiony na siłę pod wpływem popularności Dot.

malwusia
malwusia

Jadąc przedwczoraj rowerem przez kwitnące łąki i pola napatoczyłam się na chmarę os. Jedna wyjątkowo wredna poczęstowała mnie swoim żądłem centralnie w czoło. Gdybym miała na sobie te perfumy, to wróciłabym pewno spuchnięta jak bania - toż to sama miodna słodycz! Miód, wanilia, poncz, gruszka - szalony pomysł, by to wszystko zmiksować.
Perfumy dla wielbicieli Kubusia Puchatka :)

******

"I gdy Królik zapytał: – Co wolisz, miód czy marmoladę do chleba? – Puchatek był tak wzruszony, że powiedział: – Jedno i drugie. – I zaraz potem, żeby nie wydać się żarłokiem, dodał: – Ale po co jeszcze chleb, Króliku? Nie rób sobie za wiele kłopotu."

Martielle
Martielle

Marc Jacobs kolejny raz przejawia w swoich perfumach wtórność i nudność. W jego najnowszej kompozycji HONEY nie znajdziemy nic, czego już nie było. Zapach wita nas słodkimi (jak miód), soczystymi owocami, które z czasem nabierają gorzkości i wytrawności kwaśnej pomarańczy. Zapach utrzymuje się na skórze około dwóch godzin.

Zakupowe okazje

48.25 USD
Marc Jacobs Honey Eau De Parfum for women 3.4 oz
Marc Jacobs Honey Eau De Parfum for women 3.4 oz
49.49 USD
Marc Jacobs Honey Perfume by Marc Jacobs, 3.4 oz Eau De Parfum Spray Tester for Women
54.99 USD
Honey Marc Jacobs Eau de Parfum Spray, 3.4 oz
Honey Marc Jacobs Eau de Parfum Spray, 3.4 oz
Gift Set 1.7oz
105.00 USD
Marc Jacobs Honey Coffret Eau De Parfum Spray 50ml 1.7oz Body Lotion 75ml 2.5oz Shower Gel 75ml 2.5oz 3pcs

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Marc Jacobs Honey, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Marc Jacobs Honey, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Honey marki Marc Jacobs. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Honey marki Marc Jacobs reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Marc Jacobs Lola Nina Ricci Nina Christian Dior J`adore Burberry Burberry Women Marc Jacobs Daisy L`Artisan Parfumeur Tea for Two Escada Especially Escada Carolina Herrera Good Girl Gucci Gucci Eau de Parfum II Marc Jacobs Daisy Dream Escada Absolutely Me Gucci Flora by Gucci Gorgeous Gardenia Lanvin Eclat d’Arpège Kenzo Kenzo Amour Cerruti 1881 Halloween Halloween Calvin Klein Truth Dolce&Gabbana D&G Light Blue Hermes Eau des Merveilles Moschino Cheap & Chic I Love Love