Marki » M » kwiatowo - zielone « Grupy

Koke`e Malie Organic dla kobiet

Koke`e Malie Organic dla kobiet

Koke`e marki Malie Organic to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Koke`e został wydany w 2015 roku. Nutę głowy stanowi nuty zielone; nutami serca są konwalia i jaśmin; nutami bazy są ambra, fasolka tonka i jodła balsamiczna.

Nuty zielone

Konwalia Jaśmin

Ambra Fasolka tonka Jodła balsamiczna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Koke`e by Malie Organic.

Koke`e Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Malie Organic Koke`e, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Malie Organic Koke`e, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Koke`e marki Malie Organic. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Koke`e marki Malie Organic reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Eau D`Italie Sienne l´Hiver Air-Val International Disney Minnie 2005 Pierre Balmain Vent Vert Original Crabtree & Evelyn Sarawak Tartine et Chocolat Ptisenbon Adrienne Vittadini Capri Geo. F. Trumper Ajaccio Violets Cologne Woods of Windsor Lily of the Valley Jardin de France Muguet Yosh Stargazer 7.71 Ayala Moriel Viola The Different Company Charme et Feuilles