Marki » M » orientalno - kwiatowe « Grupy

Premier Role Making of Cannes dla kobiet

Premier Role Making of Cannes dla kobiet

Premier Role Making of Cannes dla kobiet Zdjęcia Premier Role Making of Cannes dla kobiet Zdjęcia

Premier Role marki Making of Cannes to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Premier Role został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są galbanum, kardamon i elemi; nutami serca są neroli, ylang-ylang i tuberoza; nutami bazy są ambra i liść indonezyjskiej paczuli.

Galbanum Kardamon Elemi

Neroli Ylang-ylang Tuberoza

Ambra Liść indonezyjskiej paczuli

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Premier Role by Making of Cannes.

Premier Role Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Making of Cannes Premier Role, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Making of Cannes Premier Role, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Premier Role marki Making of Cannes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Premier Role marki Making of Cannes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Divine L'Infante Monotheme Fine Fragrances Venezia Te Nero & Vaniglia Donna Karan DKNY To Go Women Comptoir Sud Pacifique Coeur de Vahine Ghost Sweetheart Avon Far Away Jennifer Lopez My Glow essence Secret Love Jean Paul Gaultier Classique Eau de Parfum Rasasi Attar Mubakhar Detaille Alizee Teufels Kuche Tender Effection