Marki » M » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

L`Amour, la Mode... Making of Cannes dla kobiet

L`Amour, la Mode... Making of Cannes dla kobiet

skórzany
L`Amour, la Mode... Making of Cannes dla kobiet Zdjęcia L`Amour, la Mode... Making of Cannes dla kobiet Zdjęcia

L`Amour, la Mode... marki Making of Cannes to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. L`Amour, la Mode... został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są cytrusy, bergamotka i różowy pieprz; nutami serca są czerwona róża i nuty pudrowe; nutami bazy są skóra, białe piżmo i wetyweria.

Cytrusy Bergamotka Różowy pieprz

Czerwona róża Nuty pudrowe

Skóra Białe piżmo Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L`Amour, la Mode... by Making of Cannes.

L`Amour, la Mode... Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Making of Cannes L`Amour, la Mode..., ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Making of Cannes L`Amour, la Mode..., możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L`Amour, la Mode... marki Making of Cannes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L`Amour, la Mode... marki Making of Cannes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Shiseido Zen Michael Kors Michael Lentheric Tweed Bijan Bijan Nude Anamor All That Matters Lolita Lempicka L`Eau de Minuit Edition 2008 Nicole Farhi Bleu Azur DSH Perfumes Beach Roses (Rose No. 3) Miller et Bertaux Parfum Trouvé Mario Valentino Eau D'Essence Brut Parfums Prestige Woodhue Lulu Beauty Lulamae